Opsta biohemija

Started by lycos, 23-10-2007, 13:41:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Phenomenon

Ovo je silovanje mozga... :shock :shock :shock
Nije valjda da treba da se uce sve one formule kod lipida, ugljenih hidrata i slicno?!  :help2:

josefina87

ahm,.. :H
samo dok dodjes do poslednje oblasti... :wall:
i sve da udje u glavu.. :namcor

Bred

[off]kad se samo setim da sam ja opstu biohemiju spremao mesec dana i to bas onako intenzivno , ne mogu ni da zamislim kako je vama koji imate koliko vremena? verovatno nesto jako malo. kao sto sam pricao i prosle godine, evo i ove cu-nekl vam je Bog u pomoci.[/off] :wink: :K

josefina87

danas je na radionici rof rekla da ce akcenat biti stavljen na glikolizu/glikogenolizu/clk/oks fosforilaciju

lycos

ja sam presao tj.iscitao i izvukao na papir najvaznije-oko 7 oblasti..a za kolokvijum je 14..ne znam samo kad cu to sve stici.. :help2:  :namcor

hulio_salinas

Kolokvijum iz Op¹te biohemije je odlo¾en za 9.12.

Kolokvijum je u nedelju, 9.12. od 14 do 16 èasova.

Ovo je zvanièno obave¹tenje i ne morate sumnjati u istinitost. Obavestite sve ljude koje vidite ili èujete.

Ice

Da li mozda neko zna kada ce biti nadoknada vezbi za one koji su propustili neki termin?

hulio_salinas

To bi bilo najbolje da ode¹ do Instituta za Biohemiju i da proveri¹. Najbolje je tako. To su pojedinaène stvari i najbolje ih je re¹avati lièno. :cvet

Ice

Ma, isla sam pre dva dana... I oni su nesto pogubljeni... Mislila sam da neko mozda ima slican problem, pa mozda zna.Otici cu ponovo svakako.Hvala u svakom slucaju.  :happy:

josefina87

hajde neko ko ide na predavanja(smorih vise stim,ali sta cu :a ) neka napise sta je rekla profesorka od formula da treba da se uci!
rekla je na radionici da ce kada budemo radili lipide reci sta treba..mada sam ja isto skontala da cemo ipak sve formule morati na "prepoznavanje" da znamo.. :ball2:

bibi

Je l' zna neko koliko tacno oblasti treba za kolokvijum,posto neko kaze da treba 14,a neko da treba vise  :hmm? :cvet

hulio_salinas

#86
Pročešljajte temu. Već je bilo istih pitanja. Nemojte se ponavljati. :cvet

Sada i nikad više: 14 poglavlja.

===============

Ne znam da li ste primetili da na sajtu fakulteta imate primere testova sa rešenjima:

Predmeti > Opsta Biohemija > II godina > Primeri testova sa resenjima (stari program) (http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/opsta_biohemija/II_godina/ispit/primeri_testova_sa_resenjima(stari_program))

M@zz@

A zna li se kako ce nas kolokvijum izgledati? Koliko ima pitanja iz koje oblasti?

hulio_salinas

#88
!!! Kolokvijum iz Opšte biohemije je DANAS (nedelja, 09.12.2007.) u 14 časova (2 sata po podne) !!!

Neki ljudi su me zvali i rekli su mi da sam ja rekao da je kolokvijum odložen za nedelju dana, 14.12.2007. :shock

O, moj Bože!!! Ne znam odakle vam takva informacija.

SMS, koji sam poslao celom imeniku je galasio:
"Kolokvijum iz Biohemije je u nedelju u 14."

Ja stvarno ne znam šta je ovde nejasno!

Molim vas, ako znate nekoga ko misli pogrešno, demantujte ga. Ja sam u šoku.

Ja ne znam šta je trebalo da uradim, pa da svi SHVATE kada je kolokvijum! Rekao sam mnogim ljudima u glavnom holu, napisao sam na forumu, poslao sam celom imeniku SMS... imate na oglasnoj tabli Instituta obaveštenje, imate na sajtu fakulteta obaveštenje. Više od ovoga ne može!

Bojana 153

Ja sam samo prosledila tu poruku identicnog sadrzaja mom imeniku..
(nisam ljudima za koje sam bila sigurna da znaju..)

ludi ljudi, luda kuca!  :K
samo bez nerviranja...