Opsta biohemija

Started by lycos, 23-10-2007, 13:41:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

whatever

Обавештење уједно стоји и на сајту Факултета (http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/opsta_biohemija/II_godina/) и на Институту, и порука је сигурно до готово свакога стигла, тако да мислим да свако ко је хтео да сазна када је стварно колоквијум, то је и могао  :wink:  А ово ми се чини као један случај `што је баби мило то јој се и снило` одређивања термина колоквијума  :K 

Срећно свима данас  :cvet

Sole

meni je bas bilo cudno kad mi je stigla poruka  :)):
nisam znala da se neko zabunio kada je kolokvijum, ali dobro.  :wink:
sada valjda svi znaju.  :cvet
srecno ljudi danas, pa javite kako je bilo!  :cvet

whatever

Па било је коректно, једино су мало развукли са тим резултатима тек 21. али добро, ми њима одложили, они нама, нигде се не журимо  :wink:

marer_86

a cek jesu li vam davali pitanja na fazon ovih starih testova ... da se nisu zjbli pa neko ponovili :hmm

whatever

Да, тест је био на фазон ових старијих, једино питање које ја знам да се поновило је оно: `Који липопротеин има највећи садржај укупних липида?` али су углавном питања другачија, мада личе...

Pedja

Који липопротеин има највећи садржај укупних липида?

Мени је писало протеина  :hm

Дакоректан тест,само што га нисам довољно спремао  :wall:

whatever

Највећи садржај укупних липида имају хиломикрони, а протеина HDL. То је она табела пред крај поглавља о липидима  :wink:

ares

Ja sam to uradio sto sam zapamtio sa engleskog!  :K :K

Pedja

О Боже,што си ми рекао,ја ставио хилокроми а тражило ми је за протеине  :wall: :wall:

lane

Quote from: Pedja on 09-12-2007, 16:24:31
Дакоректан тест,само што га нисам довољно спремао  :wall:
Исто... Ваљда ће бити тих 40%... (а може и 50% - не буним се :>)

hulio_salinas

Zaboravio sam da vam ka¾em da je jedan od uslova za pomeranje kolokvijuma bilo to da nam izbace rezultate za 2-3 nedelje. Prihvatio sam. Nemojte da se ljutite zbog toga, jer da smo tra¾ili br¾e rezultate, ne bismo mogli da odlo¾imo. Ni¹ta nam ne znaèi da saèekamo. Sutra dobijamo re¹enja, pa vidite od prilike ¹ta ste uradili.

Phenomenon

@ hulio: To ti je zbog toga sto neces srpski da kazes u 2, nego pises u 14.  :>

hulio_salinas

!!! Re¹enja testova !!! (http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/opsta_biohemija/II_godina/kolokvijum/resenja_testova/)

Phenomenon

Изашли су резултати колоквијума. На институту су изложени резултати. Колико сам ја приметио, пролазност је велика.

Bred