Serija Prison Break

Started by Chef, 25-10-2007, 13:01:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

A o èemu se radi u seriji?  :hmm

Wlada

Набавио сам прве две сезоне  :igra:

Lence

   Ja sam se zaljubila u glavnog glumca pre nego sto sam uopste cula za seriju. Trazila sam na youtube-u Lenijevu pesmu Believe in me i nadjem klip sa insertima iz serije, gde u pozadini ide ta pesma i odusevim se tim preslatkim stvorenjem! A kako sam se tek odusevila kad sam saznala sta je u pitanju i kad sam cula da serija pocinje da se emituje kod nas...  :loptica:
   Palim, treba da pocne druga epizoda...  :wave:

Wlada

Серија је баш заразна...
Одгледао сам све што је имало да се одгледа и сада кризирам  :ohwell:

stef

 3 serijal je jos bolji... :pljes: :pljes: :pljes:

Lence

  Kakvi smaraci! Dok docekam trecu epizodu, zaboravicu sta se desilo u prvoj i drugoj!
A bas mi se gleeeedaaa!

AquArius

LEnce, tebi se gleda nesto drugo..
Ili bolje neko drugi ..



i u celiji i van celije

:trfr:

josefina87

 :batina :batina
nemojte da mi dirate MOG milera
:F :F
:lol: :lol:

Wlada

Скофилд - шмекер...
Не вади руке из џепова  :>

Ivke

Glavni glumac je mmmmmmmmmmmmmm...Stvarno je neprevazidjen smeker...

Wlada

#25
Шта кажете за докторку Сару Танкреди?

tarantulica

Kad je repriza?
Po¹to obièno nedeljom uveèe nisam kod kuæe...  :roll:

*

#27
Nema reprize...

A, ti, tarantulo, nemoj da lutas nedeljom uvece - presaltuj se na subotu vece :trfr:

A, ja cu da se pohvalim da kod kuce imam sve epizode koje su izasle, a da nijednu nisam odgledala :116:
Ja se vama divim kako ste bili u stanju da gledate po ceo dan, s obzirom da je vecina ljudi koje ja znam tako gledala ovu seriju!

pop

Odlicna serija, nema sta. Ja namerno lagano doziram jer nemam vremena da se navucem kao na LOST (jedva cekam 4. serijal u februaru  :42:)

cartman

Mene su i Pobegulje iz zatvora i Pogubljeni smorili, kako su krenuli bice 100 sezona.
Ovi prvi su me u startu odusevili, ali su posle sve otegli, serija nije preterano realna, a i Skofild ne zna da glumi, niti brat mu. Najbolji mi je Ti beg.