Serija Prison Break

Started by Chef, 25-10-2007, 13:01:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Chef

Je l' gledao neko ovu seriju? Ja sam je odgledao u cugu i pokazao nekim drugovima, pa su se i oni navukli. trebalo bi uskoro da krene na RTS-u. NE PROPUSTITE!!

minica

 I drugi serijal je odlican...ako si odgledao

Chef

Odgledao sam i 5 epizoda treceg.  :happy:

Tinkerbell

Prvu sezonu sam odgledala za 4 dana i 3 noci.
Drugu sam dozirala  :K

avgogh

Videla sam danas reklamu na TVu, i cini mi se da je glavni glumac baaas zgodan! Cimerka i ja smo se slozile, da cemo gledati ovu seriju! :K

makica

Fenomenalna je serija!!! Odlicno je uradjena! :~
Ja se drogiram poslednjih nedelju dana,tek sam na polovini drugoh serijala!
Skinula sam sa neta ceo I i II i 5 epizoda III serijala.
Mislim da bih poludela da moram da cekam nedelju dana za sledecu epizodu,nadam se da ce na rts-u da je daju svaki dan!
Obavezno je gledajte! :wink:

Chef

Samo sto na nove epizode iz treceg serijala mora da se ceka po nedelju dana...   :ohwell: Mada ih dobijam najkasnije dan-dva nakon emitovanja u USA.

makica

Nedelju dana...to je bas puno za ovakvu seriju.Ja spojim pa odgledam po 3-4 odjednom... :shock
Nadam se da ce ih neko stavljti na dc++ da mogu da ih poskidam.

josefina87

mislim da je ova tema vec negde otvorena... :hmm
bas sam odavno pricala o prison breaku,ali ne znam u kojoj temi i mrzi me da trazim... :stid:
never mind,serija je takva zaraza...kada sam pocinjala da gledam gledala sam minimum po tri epizode odjednom,za ovaj najnoviji serijal mora da se ceka(dok epizoda ne bude pustena u USA-u) :ohwell:

BK


Wlada

Чуо сам доста речи хвале о овој серији... И мене занима где се емитује и кад (пошто су сви које знам скидали епизоде са нета)

Chef

Emitovace se na RTS-u, trebalo bi da krene uskoro. Nadam se da ce da se emituje svakog dana, jer bi nedelju dana izmedju epizoda bila preduga pauza, bar po meni.

josefina87

uzgred,pocinje 4 novembra!videla sam reklamu! :>

hulio_salinas

Quote from: makica on 26-10-2007, 14:27:04
Nadam se da ce ih neko stavljti na dc++ da mogu da ih poskidam.

Makice, ja sam stavio na DC++. SBB Hub. Kompletna 2 serijala.


Nisam jo¹ gledao, jer ne smem. Èuo sam da je opasna zaraza. Ne kreæem u tu avantruru, jo¹.

makica

Hulio  :cvet
Ja sam vec poskidala sve sto je moglo i naravno sad za vikend odgledala i 5 epizoda III serijala... :shock
Super je stvarno,prava zaraza...nemoj je pocinjati ako nemas vremena za sedenje,gledanje i  :42:
Bas ce mi biti tesko da cekam po nedelju dana da izadju nove epizode...ali,sta je-tu je...