Naèini da se ljubav izjavi

Started by Ksenija, 23-07-2006, 20:52:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Alnus Glutinosa

skroz ste u pravu vas dve...meni danas neko rece da sam unikat u svakom pogledu, to mi bese bas slatko...  :happy:

Smrda

pa to bas i nije ofucano...bar ga ja ne cu do sad ,je li to zbog nogu? :wink:
qali znas kako...ja ako sretnem osobu koja lako kaze "volim te" ili "izvini"(mada to nema veze sa temom),ali tako neke reci lako prevaljuje preko usana...odmah se zapitam.....nesto tu ne valja,ne kazem da to treba da bude tesko...ali ima razlike izmedju korisenja i eksploatisanja...zato...bolje dela nego reci

stef

 Ja volim kad je devojka u tom pogledu mastovita (jer sam i ja takav, volim da iznenadim), onda mi srce bude puno ko lubenica! :cvet

Darker

Pa svaka ko¹tica predstavlja jednu izjavu ljubavi? Shvatam te potpuno:-) Evo, odo devojci da kupim lubencu, da joj izjavim ljubav na hiljadu naèina:-)

Grdana

#19
ili teglicom makovih zrna :)
"Ljubavi, samo ti broj..."

Smrda

ja stefa razumem..i pozdravljam to.. :cvet
a vi samo idite pa pazarite po pijaci.... :K

stef

 Shmrcko :cvet, i veiko pivo kad se vratis.... :PI

tarantulica

Lupam ti èvrge u Knez Mihajlovoj....

Od Kali¹a do Trga  :plez

Masha

Istetovirajte njegovo/njeno ime na ruci.

I sta da radim sa tim imenom ili portretom (za ovo mi je inspiracija bio Daca Ikodinovic) ukoliko ljubav nestane? Mislim, zamislite kako bi se osecao sledeci decko kada bi stalno morao da gleda u ime ili lice nekog bivseg momka? Meni prvoj bi bilo nelagodno, a kamoli njemu.

Darker

Prebiti ¾enu...(bijem te ¹to te volem...)

Al-Jasmina

Das njeno ime/njegovo ime nekom ciklonu, tajfunu ili slicnoj razornoj vremenskoj nepogodi :>

willie the scot

sex sa tobom mi legne ko saka na oko... :K(iz top liste nadrealista...)

Shaft

Ja se izvinjavam sto ti prilazim na ulici ali stvarno ne znam bolji nacin da se upoznam sa tvojom drugaricom !

katarina

Dobro Shaft, ovde je rec o ljubavi, a ne o muvanju:)

Shaft