Posle studiranja-staziranje, kako najbolje i najlakse

Started by nena, 26-10-2007, 19:14:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

nadica

Ljudi, da li zna neko da li ima sta novo u vezi dela staza koji se ranije obavljao u ALIMS-u?

Jeca

I taaaakooo...prolazi vreme u AU i kako se blizi sve vise prolece, zelela bih da me neko obavesti kako i sta dalje...Jest' da ja imam da giljam jos bar 3 meseca, ali bih zelea te druge potpise da nabavim... So....kako i sta dalje? Ajde ljudi, valjda ste to obavljali ovih meseci...(mislim prvenstveno na tu socijalnu i alims...i bese ostaje jos bolnicka?) :):fancy:

Jeca

Zar stazeri uopste ne posecuju ovaj forum?  :run

stephen

Rade ljudi sta ti je  :kul:

A da pitam nesto, a jel kad se stazira jel to radis u neku apoteku koju tu fakultet "nabaci" ili sam trazis i lutas dok ne zalutas u neku apoteku i pitas . Glup po tom pitanju zato pitam  :ljubav:

Bambili

Ma kakav fakultet...
Pa on se nije starao o nama ni dok smo studirali...Sam trazis...

stephen

U be, ja reko da ako si iole "ok" student da ti padne neka prilika tokom studiranja, neka ponuda nesto?!  a005

Bambili

Pa mozda jedino ako si mnogo dobar student pa ostanes kao asistent, nesto drugo nemoj da ocekujes...

stephen

Pifff a koj prosek treba za asistenta i sta je jos "pozeljno" za status asistenta  :streber:

Bred

ccc.
Utisci postdiplomaca (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,10628.0.html)

stephen


Ivke

Najnovije informacije iz ALIMS-a su da oni vise ne drze predavanja iz Kontrole lekova i da mozemo pozvati Ministarstvo zdravlja i tamo saznati dalje sve u vezi tog dela staza. Posle pet telefonskih poziva u istom (posto niko naravno nema pojma ni sta ga pitam, a kamoli da odgovori na moje pitanje) ja dobih informaciju da se taj deo sada "odradjuje" u sledece tri ustanove: Apotekarska ustanova, fabrika lekova ili Institut za transfuziju, uz digresiju izuzetno "ljubazne" gospodje da nijedna od njih VISE ne prima stazere i da cemo morati da se snadjemo, sta god to znacilo.  :box


Milichica

bo¾anstveno.

znaèi, po najnovijem sta¾ se sastoji iz sledeæeg- 6 meseci i 20 dana u apoteci, 2 meseca tj 60 dana bolnièke apoteke i neèega ¹to ni u ministarstvu zdravlja ne znaju ¹ta je kao ni (precizno) gde treba odraditi ali je sasvim sigurno da se bez toga ne mo¾e. uosptalom- zar ne mo¾e dok si u dr¾avnoj apoteci da zavr¹i¹ i sa tim, 3æim delom, koji takoðe mo¾e u dr¾avnoj apoteci...

jel ima jo¹ neki slièan biser u najavi?

i ¹ta nam je èiniti :help2:

Ivke

Da li je u GZZZ potrebno poneti samo stazersku knjizicu ili treba jos nesto?

Ivke

Interesuje me da li moze da se uzme potpis iz socijalne farmacije u toku trajanja staza u apoteci? :help3:

Bred

Bilo pitanje trilion puta. :F

Moze. Tj ranije je moglo.