Posle studiranja-staziranje, kako najbolje i najlakse

Started by nena, 26-10-2007, 19:14:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Jeca

Eeee ranije, a sta je sad? :))) Postoji li to u GZZZ?
I koji je to deo koji se zavrsava u AU? Kontrola lekova...hahaha.... Ja sad staziram tu, ali nemam nikakve informaciju.
Ovo je kriminalno... :F a005

spavalica

#226
poslednje informacije koje ja imam za potpis iz soc.farmacije je da se svake PRVE SREDE U MESECU IDE U GZZZ DO 10H, ponese stazerska knjizica i uzme potpis. predate knjizicu malo sacekate i uzmete je. mislim da je to to, uskoro cu imati informacije iz prve ruke pa cu podeliti sa vama.

Jeca

Da li mora licno da se dolazi ili moze jedna stazerka za vise nas?

Jeca

Evo odgovora Jeco  :K2: :>:
Mora svako licno da ide po potpis i to OD 10, ne do :)))))

Jeca

Imam novo pitanje, sad sam zbunjena....

Posto sam pocela staz od 1.1. tj. u knjizici mi pise od 4.1. (zato sto se valjda ova tri dana nisu radila) i sad sam zavrsila u apoteci tj. 20.7. Pise mi u stazerskoj od 4.1. 2o10. - 20. 7. 2010.

Po ovome , ja cu poslednji datum pisati 1.1. 2011. ili 4.1. 2011. ? Totalno me je zbunilo i koga to da pitam?


Interesuje me jos nesto....ko treba da mi zakljuci knjizicu, onaj kod koga odem po poslednji potpis ili gore u kadrovskoj kad odnesem sve potpise, nista mi nije jasno :))))

Bred

Pa pises 4.1. posto ti to i pise u knjizici, koga briga kad si ti ustvari stvarno pocela staz ... :K

Kod koga odneses na poslednji potpis, taj ti zakljucuje.  :wink:

Jeca

Pa da...ali kad preracunas sve koliko treba da staziram, ne poklapa mi se ono o cemu smo pricali..

Ako nastavim da pisem datume da se nastavljaju...poslednji datum mi je 1.1. 2011 :)
Pa ispada da sam pocela 4.1. 2010 a zavrsila 1.1. 2011

Bred

Kako ti poslednji datum moze biti 1.1 ako ti je u knjizici kao POCETAK staza upisan 4.1?!

Mozda mi mozak ne radi zbog ove vrucine ...  :K2: :shock2:

Jeca

Sad ce 'ladna lubenica ;)

zato sto mi je upisan pocetak staza 4.1. a zavrsetak u apoteci 20.7. sto je 6 meseci i 16 dana, a ne 6 meseci i 20 dana. Ali tako pise ugovoru, nisam ga ja sastavljala :)))

E zbog toga mi se nista ne poklapa, jer da mi je pisalo od 1.1. onda bi bilo 6 mes i 20 dana, a ovako bi trebalo da mi je od 4.1.2010 do 24.7. a ne do 20.7.

To do 20.7. kad dalje racunas...zavrsno mi je 31.12. ili 1.1.2011. A ne 4.1.2011.. :)

Sad ako sam te jos vise zbunila, ce se roknem :) :gnjec:

Bred

Pa to su te oni zajebali, kome je bitan ugovor, gleda se samo ono sto pise u KNJIZICI!

Ne znam sta da ti kazem, ili idi da ti to isprave u knjizici ili zovi onu Nataliju Popov u Ministarstvu pa je pitaj mada nije bas ljubazna. Tj daleko je od toga.  :K2:

Jeca

E pa znala sam...gde kod mene nesto normalno da urade. Pitacu kad odem u kadrovsku...oni su i poceli knjizicu da mi pisu, pa nek vide sta ce s tim... Mozda je tako najbolje.

Bred

Usvojene su i zvanicno Izmene pravilnika o staziranju  (http://www.farmkom.rs/2009j/remos_downloads/download/vazna_saopstenja/2009/pripravnicki_staz.272.pdf)

Naomy

Da, potpisah ugovor pre nekoliko dana, i rekli su mi da je 8 meseci i 20 dana u apoteci,
10 dana socijalna farmacija, i 3 meseca u bolnickoj apoteci.

Viviana

Molim vas da mi napisete vase misljenje.Pocela sam da staziram u apoteci pocetkom marta,jos uvek mi traje staz u apoteci,nemam nijedan pecat.
Moje pitanje je da li  zavrsavam  staziranje posle 6meseci ,20 dana (po starom programu) ili zavrsavam posle 8 meseci (po novom programu). :cvet

Naomy

Po starom, nov program je za nas koji smo poceli u avgustu.