Posle studiranja-staziranje, kako najbolje i najlakse

Started by nena, 26-10-2007, 19:14:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mali

Cao koleginice, ja sam zvala institut i pitali su me samo kada mi se zavrsava staz. Ja im kazem u maju, i rekli mi da ih zovem onda tek u martu. A meni to ne odgovara, jer bih otisla malo iz ove zemlje na nekoliko meseci, bas od marta do maja. Pa ne znam da li da odem na to predavanje 26.januara, da li ce mi dati potpis?  :roll: :-)
anybody, help?  :thanx2:

Viviana

Moraju da te ubace na spisak da bi dosla  na predavanje,zovi ponovo i objasni im situaciju  :love:

*TIJANA*

Izvinjavam se ako postavljam glupo pitanje... Koja je razlika starog i novog programa sta¾iranja?  Ako se odluèim za novi, pored potpisa za 8 meseci u apoteci i 3 meseca u bolnièkoj, koji mi jo¹ treba ???
HVala ...

Viviana

Tijana,napisala sam na 17.strani opsirno program staziranja po novom programu.Znaci 8 meseci u apoteci, 3 u bolnici,20 dana kontrola lekova i 10 dana socijalna farmacija :cvet   

*TIJANA*

Hvala ti, to sam videla, ali mene zanima ¹ta to praktièno znaèi, potpis iz zavoda za transfuziju i koji jo¹ ??

Jeca

Verovatno ovo iz socijalne farmacije u Zavodu za javno zdravlje!

malavestica

e sad, da li je neko odradio staz (deo staza) u pharmacityju? kakva su iskustva? meni se cini da tu dosta moze da se nauci, bila sam na razgovoru, deluje mi ok, ali da pitam ipak nekoga ko je to prosao. potpisuje se neki ugovor o volontiranju a dobija se nadoknada od 12500 mesecno. i da, ako resim da mi ne odgovara, da li mogu da raskinem taj ugovor i predjem negde drugde?
hvala  :cvet

Bred


Naomy

Da li neko ima informaciju da li mogu odraditi bolnicku van BG iako deo u apoteci odradjujem u BG?  :thanx2:

Bred


anamail

Da li moze da kombinuje staz u Srbiji (tipa drzavna apoteka) i staz u Crnoj Gori (privatna apoteka)?

mima140186

Ne mo¾e, sta¾ mora¹ da odradi¹ u jednoj dr¾avi. Ili Crna Gora ili Srbija.

Bred


*TIJANA*

Zna li neko u koje vreme ove srede daju potpise iz socijalne farmacije na Institutu za javno zdravlje?  Ili ako neko telefon da zovem da pitam ?   hvala! :cvet

AnaCrvena