Posle studiranja-staziranje, kako najbolje i najlakse

Started by nena, 26-10-2007, 19:14:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

malavestica

Quote from: Boxy on 30-09-2011, 08:47:15
... da li moze staz da se odradi na VMA i ako je neko vec bio tamo, kakvi su utisci? :)
Znam da oni imaju bolnicku apoteku, pa moze li mozda samo to tamo?  :wink:
i mene ovo zanima :D

Bred


blabla

Ima li neko informaciju u kojoj bolnickoj apoteci moze da se radi skraceno, npr 3-4 sata dnevno, da se ne ostaje po ceo dan?

malavestica


Bred


jelka2304

Gde mogu da odstaziram kontrolu lekova? I da li moze biti pauza u staziranju npr posle bolnicke, nikad se vise nisam iscimala nego sad oko potpisa/predavanja/ staziranja iz kontrole

Bred

Ne bi trebalo da imas prekid u staziranju, bar datumi u knjizici moraju da budu jedan za drugim.

_djevojka_

Citam, citam i nisam do sada procitala da je neko imao pozitivno iskustvo tokom staziranja.

Da li je to moguce?

malavestica

Quote from: _djevojka_ on 20-12-2011, 01:30:24
Citam, citam i nisam do sada procitala da je neko imao pozitivno iskustvo tokom staziranja.

Da li je to moguce?

Zasto se uopste cudis? :D

_djevojka_


mrsH

Zanima da li je moguce prvo odraditi bolnicki deo, pa onda javnu apoteku? Nadam se da ne ponavljam pitanje, ali nigde nisam naisao na ovu informaciju  :help2:

Bred

Ponavljas, al nije bitno :wink: Ranije je moglo mada je preporucljivo (i logicno) da se prvo odradi staz u apoteci.

TashaS

Molim za pomoc ako neko ima noviju informaciju ili iskustvo. :help3:

Dok sam bila na faksu pricalo se o nekim "strasnim" promenama pravilnika za staziranje, te ce se smanjiti ili nece ili mozda, strasno, u svakom slucaju najnovija informacija je da promene vaze sa bolonjce. E pa ja sam polu-bolonjac tj nesto, da li neko zna nesto, komora se ne javlja ili svira pesmica ili upucuju na drugu vezu.... :wall:

Hvala unapred!

Bred

Ne razumem? Trenutno vazi jedan jedini pravilnik za staziranje, bez obzira da li si Bolonjac ili ne, bar koliko ja znam. A to podrazumeva obavezan staz od 11 meseci u apoteci. Ne znam cija je genijalna ideja to bila da se toliko dugo stazira u apoteci ali nazalost sad je tako kako je.

TashaS

Potpuno netacne informacije potpuno zbunjenih studenata.  :wacko:
I mislila sam, ali vredelo je pitati.... Hvala! :thanx2: