Posle studiranja-staziranje, kako najbolje i najlakse

Started by nena, 26-10-2007, 19:14:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

malena

A da li mogu ja koja zivim u Bgu da odradim staz negde u unutrasnjosti,a da me menjam mesto boravka... Tj staz u apoteci,a taj neki bolnicki deo ili sta god u Bgu...  :K2: :K2: :K2: :K2:

Bred

Mislim da moze, posto obrnuto moze - deo u apoteci u Bgu a bolnicku u unutrasnjosti.

pharm76

Da li neko zna kome da se obratim za potpis iz socijalne? Da li ona gospodja gde smo kupili knjigu ima neke informacije o tome?
Molim ako neko zna da podeli!
Hvala,

Bred

^Jel rekoh ja da ne ponavljas?

Mislim stvarno nije u redu ...

MiKy

Da li neko zna koji poslovi i ustanove zahtevaju odradjen staz i polozen drzavni ispit?
tacnije da li se bez drzavnog moze zaposliti u nekoj drzavnoj firmi ili je potreban samo za rad u apoteci?

Bred

Bez drzavnog ne mozes raditi ni u jednoj apoteci.
Za ostalo ne znam, ali verovatno da nije toliko nuzan kao za apoteku.

MiKy

Hvala! Ako neko zna gde se to moze proveriti...

_djevojka_

A da li si razmisljao o Ministarstvu Zdravlja?

Bred


_djevojka_

Zasto da ne?

Ako je uhvatis u trenutku kada je raspolozena da pomogne.

Bred

Pa nek pokusa, ona jedva izgovori datum za drzavni i ne daj Boze jos nesto da je pitas ... :face: :K

_djevojka_

Moguce. Stalno je pod stresom, i dali su joj posao koji treba da rade 2-3 osobe.

Bred


malavestica

ma ovaj staz je.... -.- Elem, mozes sigurno da odradjujes staz u unutrasnjosti, bez promene mesta boravka, jedino moze biti problem ako te prijavljuju, zbog biroa, zdravstvenog osiguranja i slicno. A to sto 11 meseci staziramo u apoteci je stvarno preterano, pogotovu sto bukvalno posle tri stazer radi sve kao i licencirani farmaceut, nego ajd, zakon je zakon :D

Bred

Pa naravno, ne znam koji pametnjakovic se nasao (ne)pozvan da menja nacin staziranja ...