Posle studiranja-staziranje, kako najbolje i najlakse

Started by nena, 26-10-2007, 19:14:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

_djevojka_


malavestica

da znas, mora da su shvatili da je 6 meseci bilo premalo s obzirom da se ostalih 6 nista nije radilo ;)

Prunus domestica

Ok drugari, da li postoji mogucnost da neko postavi sliku popunjene stazerske... vec mesecima se nadam da ce neko da se pojavi sa objasnjenjem kako to izgleda, ali svi kao da nisu sigurni da li tako treba, niti znaju kome da se obrate... Ma cirkus... :-( :help3:

bocans

Ljudi, zna li neko da li za staz med. biohemicara postoji redosled kad se koji deo odradjuje npr. biohemija, hematologija...pa na kraju toksikoloska i sanitarna ili moze prvo da se odradi sanitarna i toksikoloska, pa onda ostalo?

maki

Da li neko mozda zna kada je predavanje soc.farmacije. Koliko sam shvatila to je prva sreda u mesecu od 10h,ali u maju je to 2.maj,koji je cini mi se neradan dan,pa me zanima imate li info da li ce biti pomeranja?
I naravno predavanje iz kontrole,zna li se kada je?

milena

Socijalna farmacija je 9. maja, u 10h..

A kontrola lekova, zavisi gde.. u Apotekarskoj valjda sutra, dakle 20.4.. ne znam vreme.. proveri za ovo..

mortisha2

Jel istina da ce od maja da se ukine plaćanje za stazere u drzavnim apotekama?

mrlesko987

U Nisu se odavno ne placa u drzavnim a sada vec prekidaju i u privatnim.

xyz

U Apotekarskoj ustanovi ce stazerima placati samo markicu za prevoz.Proverena je informacija...

blabla

Sto se tice ispravnog popunjavanja stazerske knjizice ne morate svuda da imate potpise ako imate dovoljan broj pecata, npr ja sam iz bolnicke imala potpis farmaceuta, njen pecat i pecat KBC-a ali nisam imala potpis direktora i prijavila sam drzavni bez problema.

Prunus domestica

Mislim da bez ovog foruma ne bih prezivela ni dan staza a posebno ne - ni dan spremanja drzavnog...  :lol:

kalito


Bred


malenap

Nisam u mogucnosti da dodjem u Bg samo da bih prijavila drzavni, pa bih zamolila nekog ako zna tacnu adresu Ministarstva zdravlja da napise jer tamo na sajtu stoji br 22-26  :help2: Sta da radim? Frka mi, a moracu preporuceno da saljem....mislim nema sanse da dodjem, daleko sam daleko sam  :wall:

Naomy