Posle studiranja-staziranje, kako najbolje i najlakse

Started by nena, 26-10-2007, 19:14:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

judo

na prvoj strani se pise naziv ustanove koja ti i otvara stazersku knjizicu, nije vazno kojim redom idu potpisi tj, da li je prvo bolnicka ili apoteka samo ti je vazno da onaj ko ti poslednji podpisuje i zatvori stazersku knjizicu i da posle lepo uklopis datume!!!


judo

na nema na cemu , i ja sam bila u problemu doak mi nisu objasnili! kada budes racunala datume , racunas kao da svaki mesec ima 30 dana!!

mina-L

Ja sam bila do Bojanske da se raspitam i rekli su mi da necu moci kod njih u drzavnu ,jer se meni staz u bolnickoj 14.1 zavrsava a kod njih se uvek krece od 1-og u mesecu!!! Jedina varijanta je kao da mi bolnicka prepravi da sam sa stazom krenula 1.novembra umesto 15.oktobra sto meni sada ne pada napamet,grrrrrrr! :(

Radisal

@judo, ako se meni 20. aprila zavrsava staz u drzavnoj (a to je subota), kako da nastavim 21.aprila bolnicku ako je to nedelja? Jel to znaci da treba da pisem 22. (ponedeljak) kao datum pocetka staziranja u bolnickoj apoteci ili datumi moraju da se nastavljaju u dan?  :cvet
I ovo za racunanje meseca od 30dana, jel to znaci da je 31. nepostojeci  :K2: , tj 31. se ne upisuje u knjizicu, cak ni onda ako se nesto tada stvarno zavrsava ili pocinje?  :wacko: Nadam se da nije mnogo konfuzno pitanje  :K2:

@mina-L, prva opcija je to sto su ti oni rekli, da ako u bolnickoj nisu vec pisali datume, pises kao da si radila od 1.novembra do 1.februara, pa da nastavis 1.februara u drzavnoj.
Druga opcija ti je da od 14.januara do 1.februara uglavis socijalnu farmaciju (10dana), imaces 'prostor' od par dana, ali ne bi trebalo da pri polaganju drzavnog imas problema oko toga.  :wink:

milena

Radisal, ja sam imala bas takav slucaj.. staz u drzavnoj mi se zavrsio 20.4 (apoteka pisana od 1.8. do 31.3., pa laboratorija od 1.4 -20.4.).. Onda sam ubacila socijalnu farmaciju od 21.4 - 30.4. I bolnicka mi je bila od 1.5. do 31.7.
I tu je kraj.. ne razmisljaj o subotama, to niko ne gleda.. (upises 31. ako ti se tako uklapa.. p.s. meni jeste)

judo

ja sam u opciji imala februar sa 28 dana ali su mi rekli da i njega racunam kao da ima 30 dana, i uopste nisam gledala to subota nedelja mislim da ti to niko ni ne gleda !vaznija je njima uplatnica od 9000 hiljada!!!

Radisal


mina-L

A da li neko zna koga mogu da okrenem i na koji broj u farm.komori da pitam za taj razmak od par dana izmedju bolnicke i drzavne?

mortisha2

Broj komore ti je 3441-977, reci im da bi posla 1. a da ti promene samo datum u ugovoru. To bi trebalo da mogu, da krenes 20. mislim da nema sanse

Radisal

Koliko iznosi vrednost te nadoknade za prevoz stazerima u Apoteci Beograd?

bla,bla,bla

U iznosu mesecne markice za nezaposlena lica, sto je u ovom trenutku 1100 rsd.

mortisha2

Moras da otvoris tekuci racun da ti tamo uplacuju 1100 din, a odrazanje racuna je mesecno 150 din. Sve u svemu njesra

Bred

Otvorite studentski racun u AIK banci (ako to jos uvek postoji) :K

lulica

da li za staziranje u drzavnoj apoteci,mora da se prilozi i potvrda da sam nezaposlena