Posle studiranja-staziranje, kako najbolje i najlakse

Started by nena, 26-10-2007, 19:14:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Sem da ovo za DZ Vracar vazi samo ako zelite da stazirate u drzavnoj apoteci.  :wink:

nadica

Imam molbu: Da li mo¾e neko da mi objasni kako se popunjava sta¾erska knji¾ica za deo  sta¾a koji se obavlja u javnoj apoteci? Pre 3 meseca sam poèela da sta¾iram u jednoj privatnoj apoteci i farmaceut-mentor me je zamolila da saznam od kolega koji su zavr¹ili deo u javnoj apoteci kako se popunjava jer do sada nije imala sta¾iste.

Bambili

Kako se tacno popunjava stazerska knjizica?
Primer: Apoteka od 01.03.2009. do 20.09.2009.
        Socijalna  farm. od 20.09.2009. do 30.09.2009.
                                   ili
                         od 21.09.2009. do 30.09.2009.

endi

Од 21. до 30. и то је 10 дана. :wink:

macakmaja


Ljudi, da li neko zna sta ce biti sad sa onim delom pripravnickog sto se obavlja u Agenciji za lekove? Ja sam pri kraju sa apotekom, pa ne znam sta dalje... :wall: Zvala sam da se prijavim za ta predavanja u Agenciji i oni mi rekli da se ne zna jos nista i da nazovm krajem nedelje.I sad su nas naravno oduvali...

http://www.alims.sr.gov.yu/lat/servisi/news.php

Bred

Pa pise
QuoteZa sva pitanja u vezi sprovoðenja pripravnièkog sta¾a prema va¾eæim propisima koje sprovodi Ministarstvo zdravlјa Republike Srbije, obratite se ovom ministarstvu, kao nadle¾nom organu.
Jesi zvala ministarstvo?

macakmaja

Nisam, nameravam u ponedeljak ujutru i to da obavim jer u petak nisam mogla da ih dobijem...

Bred

E pa cuj sta ce ti oni reci pa napisi ovde.  :wink:

Bambili

Kada se zavrsi staz sta se pise na kraju, primer: Staz sam pocela 01.03.2009, a zavrsavam ga 01.03.2010 ili 28.02.2010?

macakmaja

Naravno da ni danas nisam nista saznala- setaju te s jednog broja telefona na drugi i niko nista ne govori...  :wacko:

Bred

Quote from: Bambili on 18-01-2010, 12:30:30
Kada se zavrsi staz sta se pise na kraju, primer: Staz sam pocela 01.03.2009, a zavrsavam ga 01.03.2010 ili 28.02.2010?

Odgovor (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,10507.msg237692.html#msg237692)
:1 :F :nonono:


dora

Ja sam danas dobila informaciju iz ministarstva da za deo staza koji je obavljala agencija za lekove sada treba da se obratimo nekoj fabrici lekova ili zavodu za transfuziju krvi i tamo potrazimo farmaceuta zadu¾enog za kontrolu lekova.

macakmaja

jel mozes molim te napisati broj na koji si zvala i koga treba traziti? imam neka 3 broja na kojima su me setali, al nista nisam uspela da saznam...

dora

Broj na koji sam zvala ministarstvo nisam zapisala ali ni¹ta ti ne znaèi reæi æe ti isto verovatno.Bolje zovi zavod za transfuziju ako ne¹to saznam javiæu!