Posle studiranja-staziranje, kako najbolje i najlakse

Started by nena, 26-10-2007, 19:14:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

bocans

Za MB smer, mislim da nam uopste nisu dobre sanse u CG.Pre par dana sam zvala jednog prof.koji je vlasnik biohemijske laboratorije u Podgorici i rekao mi je da u Cg mogu registrovati laboratorije samo na LEKARE-spec.med.biohemije,koji rade sa licencom lekarske komore,posto u Cg nemaju komoru biohemicara.Te mi,farmaceuti-med.biohem,mozemo biti samo saradnici,sto je plata taman za stan i nesto malo da ostane:-( Mozda je ovo dezinformacija,samo prenosim sta mi je rekao vlasnik laboratorije,koji je ujedno i lekar

Viviana

Koji broj bi bilo najpametnije da okrenem i saznam prave informacije za deo staza iz Kontrole lekova??
http://www.alims.gov.rs/lat/kontakt/kontakt.php

mali

Koleginice, ako dobijes bilo koje informacije u vezi sa potpisima iz ALIMS-a, objavi ako nije nije frkica.
TNX! :)

AnaCrvena

Drugari, ALIMS vi¹e neæe davati te potpise... Opcija je neka validna fabrika lekova, ¹to nisam poku¹avala, i Institut za transfuziju krvi!
Broj koji treba pozvati je 3812794, tu se zakazuje dolazak na predavanje i uzimanje potisa. Nije spec. komplikovano, ali treba zvati i zakazati na vreme... ja sam zvala u septembru, a ne predavanje idem u ponedeljak. Knji¾icu sam veæ odnela u oktobru... Kad pozovete, oni æe vam sve lepo objasniti.
Koliko sam ja shvatila, uop¹te nema svrhe zvati ALIMS jer oni te potpise vi¹e ne daju, pa nisam ni zvala...
Sreæno!

mima140186

#274
Quote from: bocans on 11-10-2010, 22:23:33
Za MB smer, mislim da nam uopste nisu dobre sanse u CG.Pre par dana sam zvala jednog prof.koji je vlasnik biohemijske laboratorije u Podgorici i rekao mi je da u Cg mogu registrovati laboratorije samo na LEKARE-spec.med.biohemije,koji rade sa licencom lekarske komore,posto u Cg nemaju komoru biohemicara.Te mi,farmaceuti-med.biohem,mozemo biti samo saradnici,sto je plata taman za stan i nesto malo da ostane:-( Mozda je ovo dezinformacija,samo prenosim sta mi je rekao vlasnik laboratorije,koji je ujedno i lekar


Pre nekih godinu dana je stajao oglas na faksu: Tra¾i se diplomirani medicinski biohemièar za rad u Podgorici, plata 1500€ + obezbeðen stan.  :wink:
Iz iskustva znam da su dole plaæeniji i farmaceuti i biohemièari nego u Srbiji ;)
Ako nemaju oni lièno komoru, onda se sigurno vode pod na¹om dok to ne reguli¹u.

Viviana

Quote from: AnaCrvena on 06-11-2010, 16:43:39
Drugari, ALIMS vi¹e neæe davati te potpise... Opcija je neka validna fabrika lekova, ¹to nisam poku¹avala, i Institut za transfuziju krvi!
Broj koji treba pozvati je 3812794, tu se zakazuje dolazak na predavanje i uzimanje potisa. Nije spec. komplikovano, ali treba zvati i zakazati na vreme... ja sam zvala u septembru, a ne predavanje idem u ponedeljak. Knji¾icu sam veæ odnela u oktobru... Kad pozovete, oni æe vam sve lepo objasniti.
Koliko sam ja shvatila, uop¹te nema svrhe zvati ALIMS jer oni te potpise vi¹e ne daju, pa nisam ni zvala...


Hvala koleginice,konacno prave informacije :cvet  Reci mi da li su ti objasnili koliko traju predavanje,2,3 nedelji i da li su svakog dana?
Sreæno!

AnaCrvena

ma, samo jedno predavanje, oko 1h traje, i vrlo je dosadno!  :indi: ja æu morati da odem jo¹ jednom, po potpisanu knji¾icu, i to je sve...

Viviana

Hvala puno na odgovoru,mislila sam da smo u obavezi da idemo svaki dan ,i to 2 ,3 nedelje...
samo jedana dolazak i potpis,pa superiska :~

mali

Veliko HVALA!!! Pohvala svima koji ostavljaju informacije na ovom sajtu!!!  :harfa:   :wink:

Viviana

Najnovija informacija,predavanje u Institutu za transfuziju krvi  je u januaru  :pljes:
Prijavila sam se,da li ima jos nekog ko dolazi ?

Blesava*

Proèitala sam ovu temu onako na brzinu i nisam uspela da pronadjem ono sto me interesuje ali ipak unapred se izvinjavam ako postavljam pitanje na koje vec postoji odgovor..Da li je moguce da se staz zapocne npr u drzavnoj apoteci,pa onda prekine,pa nastavi u privatnoj ili obrnuto??

Bred

Jeste, samo da ti u knjizicu napisu to sto odradis.

malavestica

drage kolege, moze li ko da mi preporuci apoteke koje su fine za odradjivanje staza? i da li znate da se negde traze stazisti?  :cvet

Bred

Vidi da li im jos treba diplomirani farmaceut stazer (http://www.farmaceuti.com/posao/jobberbase_1_5b1/app/job/264/oglas-za-stazere-dipfarmaceute-i-farmaceutske-tehnicare-at-zu-apoteka-pharmacity)

Viviana

NOVOSTI : Deo staza iz kontrole lekova ce biti 26 januara ,u 10h u Institutu za transfuziju krvi  :cvet
      Da li neko od vas dolazi ?