Posle studiranja-staziranje, kako najbolje i najlakse

Started by nena, 26-10-2007, 19:14:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

milicagm

Zna li neko moze li u toku staziranja da se menja apoteka?Mislim,par meseci u jednoj pa ako nadjem bolje uslove da predjem u drugu?

Radisal

pretpostavljam da mislis na privatne apoteke, teorijski moze, a kako izgleda u praksi mozda neko drugi zna, ali ne vidim razlog zasto ne bi moglo  :cvet

milicagm

Mislim na prelaz iz drzavne u privatnu :) Ma znam i ja da teorijski moze nego ne znam da li bi se neko bunio zbog toga (one tete i cike koje proveravaju stazersku knjizicu :) ).

mina-L

Imam i ja jedno pitanjce, meni se bolnicka zavrsava 14.1 a cula sam da se u drzavnoj krece uvek od 1.og u mesecu sa staziranjem, pa kako da ispunim taj procep posto cujem da ne sme da bude prekida u staziranju? :(

malena

Mislim da ti datume niko ne popunjava idi odradi kontrolu ili socijalnu a sama upisi datume...

milicagm

#440
Koliko ja znam ne mora da se krene od 1-og u drzavnoj.I sad me zbuni,kako si prvo odradila bolnicku???Meni su rekli da mora prvo obicna apoteka... :wacko:

mina-L

Ne mora prvo obicna apoteka, ja bar znam gomilu ljudi koji su krenuli sa bolnickom... Pa da, tako sam nesto i razmisljala, da uglavim socijalnu i kontrolu lekova...

Radisal

To izmedju datuma popuni socijalnom farm. ili kontrolom lekova, a cak i da ostane 'prostor' od 1-2 dana, niko ne pravi problem oko toga. Ipak je njima najvaznija uplatnica  :K2: Vazno je da imas sva 4 pecata, i da si uplatila 10ak hiljada dinara  :K2: :cvet

milicagm

Bas mi je drago kad cuh da moze prvo bolnicka  :ok: I jios jedno pitanje (mada ih imam jos ko zna koliko :D)-mora li da se bude prijavljen na biro dok staziramo?

malena

Moze prvo bolnicka tako sam ja... :K2:  Da dobijem na vremenu dok sam cekala drzavnu... Obzirom da niko nigde ne placa onda je opet bolje raditi za Dz u drzavnoj...  :K2: :namcor :namcor :namcor

Radisal

Za drzavnu apoteku, treba da budes prijavljena na biro  :wink:

milicagm

Quote from: malena on 27-10-2012, 09:42:39
Moze prvo bolnicka tako sam ja... :K2:  Da dobijem na vremenu dok sam cekala drzavnu... Obzirom da niko nigde ne placa onda je opet bolje raditi za Dz u drzavnoj...  :K2: :namcor :namcor :namcor
Malena,a jesi li bila prijavljena na biro dok si bila u bolnickoj?Traze li to?

malena

Jesam. E ne znam da li traze ali posle diplomiranja ja sam odradila standarnu proceduru da unesem to u radnu knjizicu pa na biro pa u apotekarsku gde su mi rekli ceka se toliko i toliko sto ne pokusate prvo bolnicku i tako sam i krenula u bolnicku prvo..

mina-L

Za bolnicku mislim da ne treba biro, ja sam samo pisala molbu za obavljanje pripravnickog staza i das im kopiju uverenja o diplomiranju. Ja sam se bas dvoumila da li u drzavnu ili kod privatnika,ali za privatnika bas nemam nikakvu vezu koga god da pitam niko kao ne prima stazere, tako da cu morati ipak u drzavnu...

milicagm

Kakva konfuzija i sa ovom stazerskom knjizicom :wacko: ...Naziv koje ustanove se pise na prvoj strani?