Èeda i Palma kandidati na predsednièkim izborima

Started by Girl, 26-10-2007, 20:30:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Girl

     

     Èedomir Jovanoviæ, predsednik Liberalno demokratske partije i Dragan Markoviæ, predsednik Jedinstvene Srbje, najavili su kandidature na predsednickim izborima. Predsednistvo LDP odlucilo je da stranka ucestvuje na predsednickim izborima i predlozilo Glavnom odboru da predsednicki kandidat bude Cedomir Jovanovic. Jedinstvena Srbija potvrdila je juce da ce Palma biti kandidat te stranke.
     Inace, ministar trgovine i usluga Predrag Bubalo, posle jucerasnje sednice vlade, izjavio je da ce ''svi potrebni zakoni za raspisivanje izbora predati u skupstinsku proceduru, kako bi do 31. decembra bili usvojeni i kako bi do tog roka bili raspisani izbori.''

izvor: 24 sata, 26. oktobar 2007.

dirigent

Za Palmu necu da glasam , jer nije slusao Betovena uzivo. Za Chedu necu da glasam za inat Darkeru.   :ziveli , ali bi glasao za Darkera u inat Chedi , ako se doticni kandiduje na izborima.

Girl


Duke

Neka im je sa srecom, ali moj glas nece dobiti ni jedan ni drugi

Bred


pig_am_am

a tek ovaj sto "gradjani jagodine nikada ne bi videli majmuna da nije njega"... :>

mikele

Како су кренули,боље да се ови избори и не одрже(нисам из ДСС-а мајке ми :K)
Мислим кандидати су,сваки на свој начин,посебни.

*

Quote from: pig_am_am on 29-10-2007, 20:31:08
a tek ovaj sto "gradjani jagodine nikada ne bi videli majmuna da nije njega"... :>

Pa, zato oni u Jagodini i imaju zooloski vrt... Palma sigurno pozira nekoliko sati dnevno tamo... :bljak:
Meni je ovo smesno...
Ova drzava mi je ponekad toliko smesna, da stvarno ne bih da komentarisem. Da li mozete da zamislite da nam Palma bude predsednik drzave? Hellooooooo :box

Girl

Ok, ko su nam sve kandidati - Tadic, Nikolic, Cedomir ( Brede, molim te!  :wink: ), Palma, jos neko???

dirigent

Pitanje je da li ce izbora biti u decembru. Insistiranje demokrata na izborima pre desetog decembra je neodrzivo. Danas je ono krme Gljivica od Dacica lepo obrazlozio da ,ako se odrze izbori 9. decembra sto se pominje u stampi , imacemo predsednika drzave kome je mandat tehnicki , vladu u ostavci , a skupstinu raspustenu. Divan kredibilitet za pregovore o Kosovu. Pre bi izgledalo kao zbor pacova koji (PREVENTIVNO) brise sa ladje za SLUCAJ DA ONA POTONE. Toj nece da moze do god se dirigent (nista) ne pita. Nema pilatovskog pranja ruku , vec treba ici do kraja!  :ninja:

darusaz

Колега, да ти то не сумњаш у чланове нашег преговарачког тима?  :run  :>

Quote from: dirigent on 29-10-2007, 22:43:51
Pitanje je da li ce izbora biti u decembru. Insistiranje demokrata na izborima pre desetog decembra je neodrzivo. Danas je ono krme Gljivica od Dacica lepo obrazlozio da ,ako se odrze izbori 9. decembra sto se pominje u stampi , imacemo predsednika drzave kome je mandat tehnicki , vladu u ostavci , a skupstinu raspustenu. Divan kredibilitet za pregovore o Kosovu. Pre bi izgledalo kao zbor pacova koji (PREVENTIVNO) brise sa ladje za SLUCAJ DA ONA POTONE. Toj nece da moze do god se dirigent (nista) ne pita. Nema pilatovskog pranja ruku , vec treba ici do kraja!  :ninja:

dirigent

Ne sumnjam ja u njih, nego izgleda da oni sumnaju u sebe.
     A i milije bi mi bilo da kazu nismo uspeli, sa cascu na obrazu za sve Slobine krive Drine koje su pokusali da isprave i poprave , nego da vagaju sta je bolje i sta ce narod posle o njima misliti.

       Bio je jedan koji je sa jedne terase jednom posmatrao neki miting , pa merkao , ako dodje puno ljudi pridruzicu se i biti glavni , a ako dodje malo propali su jer me nisu hteli zvati. Taj se danas bavi pisanjem. Ako se ovako i ovi ponasaju nadam se da ce se i oni uskoro pridruziti doticnom.

darusaz

Quote from: dirigent on 29-10-2007, 22:57:10
       Bio je jedan koji je sa jedne terase jednom posmatrao neki miting , pa merkao , ako dodje puno ljudi pridruzicu se i biti glavni , a ako dodje malo propali su jer me nisu hteli zvati. Taj se danas bavi pisanjem. Ako se ovako i ovi ponasaju nadam se da ce se i oni uskoro pridruziti doticnom.

Dakle nemam ¹ta da dodam, a ni da oduzmem. No odosmo mi polako u off. Bolje da se vratimo putu Mar¹ala Tita.  :wink: Proglasimo sledeæeg izabranog Predsednika Republike za do¾ivotnog i re¹imo se problema oko izbora u narednih xy godina.

Bred


Darker

hahahahahahah, Palma i ©mrk, pa kad ©mrk pod pritiskom opere palmu a i celu Srbiju, videæemo èija majka crnu vunu prede :K :K :K