Èeda i Palma kandidati na predsednièkim izborima

Started by Girl, 26-10-2007, 20:30:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Darker

Kog narkomana, Palmu?
Ja sam gled'o kako se sat vremena dogir'o, 'vol'kom iglom! :shock

Bred


Pedja

Quote from: Darker on 13-11-2007, 23:12:50
Kog narkomana, Palmu?
Ja sam gled'o kako se sat vremena dogir'o, 'vol'kom iglom! :shock




Girl

Dobro, dosta vise sa takvim postovima,
sta ste uradili od teme...

dirigent

Nismo nista uradili od teme nego su oni krivi sto se samokandiduju pre vremena. Evo cim se Kostunjavi , Toma grobar ili maneken kandiduju , obecavam da cu drvlje i kamenje da rasporedim na njih podjednako.

Pedja

Quote from: Girl on 14-11-2007, 19:20:13
Dobro, dosta vise sa takvim postovima,
sta ste uradili od teme...
У чему је проблем?

Bred

Quote from: dirigent on 14-11-2007, 22:48:59
Nismo nista uradili od teme nego su oni krivi sto se samokandiduju pre vremena. Evo cim se Kostunjavi , Toma grobar ili maneken kandiduju , obecavam da cu drvlje i kamenje da rasporedim na njih podjednako.
bravo! me too!  :wink: :K

Girl

Quote from: Pedja on 15-11-2007, 08:52:02
Quote from: Girl on 14-11-2007, 19:20:13
Dobro, dosta vise sa takvim postovima,
sta ste uradili od teme...
У чему је проблем?

U komentarima koji ne prilièe studentima koji va¾e za bar malo osve¹æeno i ozbiljnije biraèko telo.


Pedja

Quote from: Girl on 15-11-2007, 14:56:25
Quote from: Pedja on 15-11-2007, 08:52:02
Quote from: Girl on 14-11-2007, 19:20:13
Dobro, dosta vise sa takvim postovima,
sta ste uradili od teme...
У чему је проблем?

U komentarima koji ne prilièe studentima koji va¾e za bar malo osve¹æeno i ozbiljnije biraèko telo.



Просветли ме,који коментари?

Darker

Molio bih da ne citirate citate :police:
Tema je devalvirana samom neozbiljno¹æu kandidata za predsednika, koji su istakli svoju kandida(albicans?)turu vi¹e kao provokaciju, nego ¹to su ozbiljni...
Kandidati su neozbiljni, ako smo mi ozbiljniji od njih-trebalo je mi da se kandidujemo :K

Bred

d ti mislis da se Smrk nece kandidovati?  :hm

Darker

Ma naravno da æe se kandidovati, ali su neozbiljni kao onaj iz seljaèke stranke ili Peleviæ...

Girl

Quote from: Darker on 15-11-2007, 16:36:44
Tema je devalvirana samom neozbiljno¹æu kandidata za predsednika, koji su istakli svoju kandida(albicans?)turu vi¹e kao provokaciju, nego ¹to su ozbiljni...
Kandidati su neozbiljni, ako smo mi ozbiljniji od njih-trebalo je mi da se kandidujemo :K

U kom smislu neozbiljni? Zato sto nemaju izgleda da cu uci u drugi krug? Ne kandiduju se ljudi samo radi pobede, Èeda verovatno hoce da vidi kako stoji medju gradjanima, za ubuduce da zna, u drugom krugu verovatno ce dati podrsku Tadicu, mozda ne on, ne znam, ali oni koji ce glasati za Cedu u 1. krugu - da.
Zbog cega ces ti glasati za Cedu? Samo zato sto ti je Kostunije  :bljak: ?

Ne ocekujem ne znam kakve (ozbiljne) komentare, ali sigurno da mi je bezveze ovo ponavljanje jedne te iste ploce...

Darker

Dobro, Girl, take it easy...
Poenta je da su izbori veliki biznis... Kao i skupljanje marketin¹kih poena za parlamentarne izbore, gde i jedan i drugi imaju ikakave ¹anse da upadnu na bud¾et, ¹to se ka¾e... Ovaj mislim da stvarno við¹e veruje da je Betoven ¾iv, nego ¹to misli da mo¾e da pobedi na preds.izborima, a to se mo¾e reæi i za Èedu...
Tako da u tom smilsu su neozbiljni.A iza svega se krije vrlo ozbiljan biznis. Izbori bato! Za leba ne mora, ali za izbore mora da bidne. Uostalom, ako smo se  za ne¹to izborili-izborili smo se za izbore... Pa eto nam... :wall: :K

Girl

Ok, Dare :wink:
Fotelja je biznis. Radi toga ovi nasi politicari i odrzavaju izbore (kad ONI hoce ) i kandiduju se na njima.
Kako god bilo, ne treba niko nama da govori za koga cemo glasati, a mi slepo da slusamo, tako da u tom smislu - ipak nesto zavisi i od nas.  :wink: