Wlada izabran za predstavnika I godine

Started by Bred, 29-10-2007, 13:13:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

lycos


pig_am_am

domaci sad da se radi! ajde,predstavnice.
vidi koliko je sati.

Wlada


mariii


darusaz

Срдачне честитке, млађани колега.  O0

stef


lane

Све честитке!  :pljes:
Нисам изненађена уопште, то се и очекивало!
Стварно заслужујеш то место!
Све најбоље у будућем раду!  :wink:

Cecilly


nasty girl

e cestitke i od mene i stvarno mislim da si zasluzi to mesto i nadam se da ces partiti huliove stope.... :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes:

:ziveli :ziveli

cvjetic

juuupiii,ja sam bas sretna,danas mi je receno ovo,nisam bila na forumu,pa nisam vidjela... :~

vladica je super!

Bojana 153

Bravo Wlado! Svaka cast! Imas moju podrsku!  :~ :~ :~
Budi ozbiljan i odgovoran! I sto manje nervoze!  :wink:

hulio_salinas

#41
Svaka čast, Šefe (koji ti je vrag)! :Bog



[off]Vlado89, koliko se sećam ti si glasao ZA. Pozvani su da siđu svi koji žele da budu predstavnici, a sišlo je ovo četvoro hrabrih ljudi. Nekoliko puta je pitano da li još neko želi da siđe ili je to to. Niko nije sišao. Kvorum je postojao. Jednoglasno ste odlučili. Niko nije glasao PROTIV. Nema sada komentara. Mogli ste tada reći bilo šta, ali niste. Zato, shut up![/off]

:cvet

Darker

Pozdrav mladom ¹mekerici koji je svestan da se ni¹ta neæe uraditi samo. da nas je takvih vi¹e... Samo napred, ima¹ Hulia i sonju kao najveæu podr¹ku, iskoristi to, pa da sledeæe godine bude¹ i ti neèija podr¹ka. Naravno i ostali predstavnici koji nisu na forumu :cvet

vlada89

Hulio, ne shvataj sve bukvalno, Wlada me je uostalom i razumeo, ja sam se samo zezao ali izgleda da je to ovde zabranjeno...

Al-Jasmina

Wlado sve cestitkice i od mene  :>
zaposlena bejah
:happy: :a :a :happy: :a :happy: :a
Ne bih da ponavljam sta rece Dare,
ali istinu ti govori,
Hulio je sad vec Ikona
a ti si sledeci  :happy:

Hulio  :ljubav:  :cvet  :> :> :>