Predlozi za mesto novog kafica

Started by pig_am_am, 29-10-2007, 16:44:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

*


Bred


Smrda

Quote from: Darker on 13-11-2007, 23:16:45
Ja sam danas sedeo :~ :~ :~
Bilo extra, mraèno, ¾ive du¹e (sem pokoje du¹ice :cvet) nije bilo, a ispred ¹anka je bila fina metalna roletna, ma extra je kafiæ, bez gazda Marka :K :K :K
krtice moja!!!!!!! :smekerica: :batina

Darker

Ma ja volim kafiæ, ne volim gazdu :wink: :djavo

igrackica

I ja sela 5 min juce, popusila cigaru, ustala i otisla i vrh sam se osecala!  :K

Darker

Kafiæ radi do 17 h, ako sam dobro skapirao, predla¾em svakodnevno okupljanje u 17:30, sa kaficom iz automata :smekerica: :~ :~ :K :K

*


tarantulica

Odlièna ideja, èujem da su neki to veæ probali  :smekerica:

Va¾no je da se pona¹aju kako treba i da uredno vrate sve stolice na mesto kad krenu kuæi  :cvet

Masha

#68
Hhahahha, Darkeru i kakav je osecaj? Moracu da probam  :K.

*

Da, da, jako je bitno da se stolice vrate na mesto da gazda Marko ne provali da je neko bio u njegovom kaficu :K

"Neko je jeo moju kashu, neko je bio u mom krevetu..." :116:

debelo odosmo u off  :K

cartman

Izvinte al' koja je tacno poenta sedeti u kaficu u inat cika Smrdi, ako on nije tu to da vidi? :hmm

*

cartman,
to je bilo nesto interno izmedju pauka, d i mene, pa kad pogleda neko sa strane, stvarno deluje kao da nema poente...

pig_am_am

#72
predlog za mesto novog kafica: ormarice rasporediti po kulama i kafic staviti tamo -  izmedju wc-a i skriptarnice

*


cartman

Kolko selo a nema mesta za jedan mali sirotinjski kafic. Mogucnosti su velike samo treba naci pravu bud.. ovaj investitora koji uvidja mogucnosti ulaganja u kumodraz.
Salim se naravno, samo mislim da trebamo biti realni, kafic sa bastom, kafic na krovu, vodka i dzin..., moka, kupovi, pa retko koji faks u centru to ima, (krovni deo da ja znam ni nemaju). Ja bih bio vise nego zadovoljan pristojnim cenama i pre svega ljubaznoscu i higijenom osoblja.

Zna li neko planira li mozda bakica da upgrade - uje pekaricu?