Treba li Kosovo da bude nezavisno?

Started by Bred, 24-07-2006, 12:05:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Coolgemini

...Svi tadasnji srpski predstavnici,pa cak i njegovi bliski prijatelji koji nisu imali isto misljenje kao i on,zavrsili su na golom otoku... :(..
....Hitler ili Tito :`? :!...Pitanje je sad... :hm

vladimir

Batice, vidi se da smo zajedno cirkali pivo kod Kalenica! :ziveli
Moj covek!!! :>

V

Eeee, a da smo se vise sevili, gde mi nam sad kraj bio...iza Tokija!Bez zaj**bancije sad(mada licno mislim da je to sustina svih sustina nasih nacionalnih problema kao naroda),ja nekako ne mogu da se pomirim sa tim da Kosovo bude nezavisno,ali s druge strane mi je jasno koliko je bespredmetno odnositi se prema njemu koa prema necemu svojemu.Ja bih voleo da se u buducnosti s njima sto manje mesamo kakav god ishod bio,al ako moz' nekako da izmuvamo kontrolu ili bar deo kontrole nad prirodnim resursima Kosmeta.E bilo bi carski ako Kostunica to odradi.A od seve za dobrobit opstu "Ja ne odustajem...".Znate ono:Samo S4komada Srbiju Spasava! :) I onda ce opet Kosovo biti nase,yes!!!

Coolgemini

Trenutna javnost i politicka scena toliko forsiraju temu o Kosovu da svaki normalni gradjanin ove zemlje postavlja pitanje ''cemu toliko forsiranje oko necega sto vise ne postoji?'' :roll:...Kosovo je vise izgubljeni pojam za Srbiju (na zalost) :( :(...i to sve zbog nekih pojedinaca koji su uspesno ostvarili svoje misteriozne pretenzije nastojeci da Kosovo predaju Americkoj podmukloj samoupravi i dajuci Siptarima visoku autonomiju na tom prostoru... :!
sve je to jako zalosno i bolno,narocito zato sto je Kosovo srce nase zemlje...bilo je pre 1000 godina,a i ostalo... :confused:....a ne znam ko ce uspeti da sacuva ostatke nase kulture i civilizacije i ta rudna blaga koja i dalje stoje nedovoljno iskoriscena??!!Ne ocekujem odgovor jer je ovo retoricko pitanje.... :(

lijepa bosanka

Ne vjerujem da normalan graðanin i patriota mo¾e postaviti takvo pitanje..... :ohwell:
U nastavku teksta si u stvari sam sebi dao odgovor....kako sam ja shvatila....
Ja se nikada neæu odreæi tog dijela srpske zemlje i to treba da osjeæamo svi,to nam je oteto....kao i Krajina.....
Iako ¾alim ¹to mo¾da nikada neæu moæi(iz bezbjednosnih razloga) obiæi srpske svetinje svetinje tamo....ostaje mi nada da se sve okreæe i da æe tu opet cvjetati srpski bo¾uri....

U R.Srpskoj "turci"....ili muslimani....ili bo¹njaci.....ko æe vi¹e znati ko su i kako se zovu??!! :K stalno tre¾e ukidanje ovog entiteta.......To stvarno ne smijemo dopustiti!!!!! Ja oèekujem da æe ukoliko to postane ozbiljniji problem.....imati priliku da protivnici i cijeli svijet jo¹ jednom osjete srpsku slogu!!!!!!   :box

willie the scot

...and i will strike down with great vengance and furious anger,on those who attempt to poison and destroy my brothers,and you will know that my name is lord when i lay my vengance upon thee...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kosovo nije nase da ga prodajemo.

Darker

I onda izaðe narkoman iz klozeta, a ova dvojica ga ukokaju :K :K :K :K
Srpska sloga... Èak su i strai Sloveni koji su naseljavali ove prostore imali jednu karakteristiku - nikako voðe plemena nisu mogle da se slo¾e...

willie the scot

ha,ha,ha...ugljesa i vincent...kakva crna sloga...ko se oslanja na slogu najeb`o je...batina je zakon!

Coolgemini

QuoteI onda izaðe narkoman iz klozeta, a ova dvojica ga ukokaju    
Srpska sloga... Èak su i strai Sloveni koji su naseljavali ove prostore imali jednu karakteristiku - nikako voðe plemena nisu mogle da se slo¾e...
Da...to si potpuno u pravu :1...iako je ovo  :OFF,pre neki dan sam procitao u jednoj knjizi da je Ljudevit,inace prvi ujedinitelj juznih Slovena:Srba,Hrvata i Slovenaca,po dolasku na Balkan pokusao stvoriti zajednicku drzavu,ali nije uspeo u tome zbog nesloge i razlicitih interesa. :!..To je bilo 819-820godine n.e,pa sad vidite da se mentalitet Slovena ne menja... :/...mozda dlaka,ali cud nikad :!
QuoteNe vjerujem da normalan graðanin i patriota mo¾e postaviti takvo pitanje.....
U nastavku teksta si u stvari sam sebi dao odgovor....kako sam ja shvatila....
Ja se nikada neæu odreæi tog dijela srpske zemlje i to treba da osjeæamo svi,to nam je oteto....kao i Krajina.....
Jeste oteto...i to je uzasno...ali sta sad treba da se uradi??da se ispravljaju neke krive drine??!!Kosovo vise nije nase,i to je realna cinjenica...drugi su sve uradili da nam se uzme taj deo teritorije i uspeli su u tome :ohwell:...mislim da vise ne postoji neka nada,ili cak adekvatna sansa za povratkom  Kosova :roll:

zoe

Quote from: Coolgemini on 04-08-2006, 12:00:57
Kosovo vise nije nase,i to je realna cinjenica...

Auuu batice...ccccc....ostavi me bez teksta.... Ne znam ko te to slagao?! Kosovo je nase uvek bilo i uvek ce biti!

Coolgemini

Pa ne znam Zoe...pretpostavljam da mi je neko rekao... :wink:...bas se pitam kako je to nase kad se ni na saci Srbi dole ne mogu izbrojiti :`? :!
Da je bilo nase slazem se,ali da je nase....vise ne :/

Darker

Tu mo¾e samo da se poku¹a da se pokupe mrvice, ostalo je oti¹lo... Doviðenja kosovo, ¾elimo ti sreæu...

rade

Da li vi svi zaista mislite da je kriv KOMUNIZAM? Nasi POLITICARI? Ustav iz 1974. godine ? Niko nas nista ne pita. Mi smo Irak na Balkanu. Visi interes. SFRJ je bila drzava sa cijim crvenim pasose si mogao obici ceo svet bez vize, a sada sa plavim ti je zao i d... da obrises jer mozes da dobijes hemoroide. Drzava R Srbija, a pasos SR Jugoslavija. Ludilo. Kinezi imaju kominizam pa su sila. Pogledajte samo kako grade svetska cuda u Pekingu za olimpijadu 2008. Da ti se prostata najezi.

:police:  :police:  :police:  :police:  :police:  :police:  :police:  :police:   :police:  :police:  :police:

Manite se teskih tema. Samo se sekiramo bez potrebe.

vladimir

Quote from: rade on 09-08-2006, 16:02:49
SFRJ je bila drzava sa cijim crvenim pasose si mogao obici ceo svet bez vize, a sada sa plavim ti je zao i d... da obrises jer mozes da dobijes hemoroide.

To je cinjenica, samo zbog te drzave ( SFRJ ) smo ovde gde smo i zbog kratkovidosti srpskog naroda prilikom prihvatanja komunizma...

rade