Kakve ja gluposti dobijam na email jbt?!

Started by Bred, 24-07-2006, 19:41:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Smrda

ja mislim da je ovo vec epidemija...
pa sta je sa ljudima danas?

lycos

mali leti..leti..a kad ce sleteti....the question is !!

Morpheus

["Pera Jovanovic  <[email protected]> за мени
   Jadna je Srbija ako ste ste vi njena buducnost; anonimni skribomani koji se junace i prete svojim profesorima u skoroj buducnosti ce biti ponizne neznalice sa kojima ce lekari, gazde i pacijenti brisati podove. 

I uopste me ne interesujem da ucestvujem u gnusnoj forumskom lupetanju - ocekuljem da vam se uskoro prikljuce i belosvetski pedofili, da bi srozavanje bilo kompletno.

STIDITE SE!

E,joj,sto "volim" ove "Solunce" koji se brinu za Srbiju i nasu buducnost!Od nas ce biti sasvim dovoljno da ispravimo greske koje su on i slicni mu napravili!




hulio_salinas

Bred
Realno - mogao si da ocekujes takvu reakciju! Jednostavno NEKI od nas NISU LJUDI!  :wink:

Bred


nasty girl

Brede nemoj da se cudis pun je takvih ljudi.

lycos

ma vazi da bi tako nesto mogao da ti kaze u lice..

Al-Jasmina

Ma daj, lik te mozda i lozi...pa negde chuchi i smeje se :K

Bred

ne, meni o samo  govori da nema pojma o internetu. varase ako misli da se tako moze nesto zaraditi. onda bi vlasnici navecih srpskih foruma vec bili milijarderi. :K

Darker

Pa pazi, next time this year, we'll be millionairs (valjda sam dobro napisao, hihihi)

vladimir


Al-Jasmina

To gledah na jednoj ogradi godinama...niko nije dopisao da sad to jesu...

Smirila li se kore¹podencija?

mikele

Vec danim gledam ovu temu i nikako da je procitam.I danas rekoh sebi cekaj da vidim o cemu se radi,kad ono...Ulepsao sam sebi dan,boli me stomak koliko sam se smejao.Mada kada bolje razmislim,jeste to smesno,ali da nije smesno bilo bi zalosno.Strasno,sta sve ljudima pada na pamet.Ali dobro,u Srbiji ima toliko primitivizma(na zalost  :'( :'( :'( ),da me nista vise ne bi iznenadilo.

Quote from: Al-Jasmina on 02-01-2007, 01:46:09
Ma daj, lik te mozda i lozi...pa negde chuchi i smeje se :K
A kada se uzme sve u obzir,ne bih iskljucio ni ovu varijantu,ali...Ako mu je vec toliko dosadno,moze na neki drugi nacin da se zanimava,a ne da izigrava budalu.

Bred

najsvezije (http://img101.nono9.us/my.php?image=omgwj9.jpg)
:wall: :siza:

AquArius

pa sta ocekujes da dobijes sa sajta sexcentrala?

poziv na razmenu knjiga ili izlazak u operu    :K


nego sta si ti napisao da harizma (kog li je pola  :hmm) napise:
pozelim ponekad
novo
diskretno
dopadljivo
razuzdano


:luda

razuzdaj se shefe!