Otvoren Delta City

Started by Cecilly, 02-11-2007, 00:13:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

mina-L

Ja sam bila veceras-nit smrdi nit mirise,za moj dzep bas i nije!Ni kafu tamo nismo uspeli popiti,jer mesta nema,ogromna je guzva!

Sole

Quote from: Al-Jasmina on 03-11-2007, 21:34:22
Ono sto mene nervira jeste sto su svi veci potrosachki centri lokalizovani na NBG a ja moram da se vozam i vozam do tamo!

Drugo, nervira me sto osecam da ce cene biti astronomske
i da ce rasprodaje biti po principu- samo fush roba  :wall:


slazem se sa tobom!  :cvet
posebno oko ovog vozanja...  :ninja:
trebalo bi mi 100 godina na tamo i jos 100 nazad...
bila bih mrtva umorna i pre nego sto bih stigla do Delte!  :K :roll:
ako neko zna za neka snizenja, neka javi...
mada, orman ionako ne moze da primi vise "ukucanina"...  :wall:
ja bih otisla cisto iz radoznalosti, mozda sela na kaficu i tako to.
najgore od svega sto bih morala jedan ceo dan da odvojim, a to bas i nije pametno, em Beograd, em farmacija!  :K

Lence

  Najezim se na sam pomen Delta City-ja. Ne zato sto mislim da nije lep, potreban, interesantan. O tome ne mogu da sudim, posto jos nisam bila.
  Muci me to sto sam, nazalost, stanovnik nbg-a (piramida), i sto, da bih dosla do kuce, moram da prodjem pored vise trznih centara.. Koliko god ulice bile shiroke, guzva je nesnosna, pa sada deo, koji sam pre prelazila za 5 min, prelazim za pola sata. Da ne pominjem kako je tek u autobusu, kad stampedo od 200 ljudi nagrne unutra...grozno..
  Kao da mi nije dovoljno sto mi je fah na min sat vremena od kuce, pa prostom racunicom ispade da gubim, zbog novonastale situacije, min tri sata dnevno u prevozu...  :namcor
  Ne smem ni da pomislim na rekonstrukciju Gazele...
  I jos nesto...
   Nbg mi je oduvek bio odvratan i uvek sam ga povezivala sa pojmom spavaonica, ali me je tesilo to sto smo na neki nacin uzivali u miru i tishini, jer smo daleko od grada...
   Sad smo, pored spavaonice i gradiliste i pijaca... :ohwell:
   Zasto nikome nije palo na pamet da napravi park, da zasadi nesto? Samo dovoze jos tone betona... Radije bih uzivala u prirodi, nego u svom ovom silnom bljeshtavilu...

malena

E ja sam juce bila,centrom sam odusevljena jer ipak odaje utisak velikih centara u velikim metropolama,i to mi se svidja jer sada tako nesto i kod nas postoji... Ali me je juce nervirala guzva i nista nisi mogao kao covek da pogledas,jer su svi negde zurili sa onim kesama... Ali otici cu ja neki drugi dan pa ceo dan necu da izlazim,jer taman toliko mi treba da sve vidim i isprobam kako treba... :smekerica:

pop

Guzva je juce bila k'o da dele dzabe, cuo sam da su pazari milionski. Inace, ona Zara u Knezu je svakog meseca u top 3 po zaradi u celoj Evropi iako su cene vise od prosecnih Zarinih radnji, redovi na kasi u Marks&Spencer-u, New Yorker-u itd. u Delta City-ju su bili ooogromni, pa onda neka neko kaze da narod nema pare.

Pored te guzve, sve ostalo je stvarno na svetskom nivou, ludilo izgleda sve (da nema guzve, ne bih poverovao da sam u Srbiji), a jedva cekam da proradi taj cineplex. Cene su slicne kao u gradu, ali je izbor mnoogo veci, pa se moze pazariti u Jack & Jones-u ili NY-eru dosta povoljno. Videcemo da li ce i popusti oko Nove godine biti kao sto je to uobicajeno u svetu.

tarantulica

Sviða mi se ideja da sve mogu da kupim na jednom mestu...
Ne sviða mi se ¹to time, u ovom sluèaju, podr¾avam monopolistu...

pop

@ tarantulica
Slazem se da je Mishko monopolista koji se obogatio dok je narodu bilo najteze, ali poenta je da ko moze da sagradi trzni centar od 75 mil eura, nemonopolista?? Jedino mozda strani monopolista. U tome nema razlike izmedju recimo Merkatora i Delta City-ja, samo treba da odlucimo da li cemo novac dati srpskim ili recimo slovenackim monopolistima.

tarantulica

Istinu govori¹...  :Bog
Neke nepravde jo¹ ne ¾elim da prihvatim, iako je to neminovno...  :roll:

*

Quote from: pop on 04-11-2007, 12:00:02
Videcemo da li ce i popusti oko Nove godine biti kao sto je to uobicajeno u svetu.

Cisto sumnjam, mi za to jos nismo culi :roll:

Quote from: pop on 04-11-2007, 12:19:43
samo treba da odlucimo da li cemo novac dati srpskim ili recimo slovenackim monopolistima.

SLOVENACKIM - oni daju popuste :K

igrackica

Bih juce, obisla prizemlje i digla ruke!!!
Nisam impresionirana, obzirom da je to sve roba srednje i nize srednje klase, cene nisu nimalo naivne!
Ono sto mi se dopalo je prodavnica kupki i sapuna(tacnije 2) i prodavnica gde su posteljine i peskiri koji su zaista vrhunski!
U Gasu snimih dobre farmerke za oko 7000-8000 din, za razliku od replay-a i miss sixty-ja to je sasvim ok, a izgledaju stvarno odlicno!
Kad se popnem sledeci put na sprat, prenecu utiske  :K

Ivana_89

ja sam kupila baletanke u New Yorkeru kad sam bila u Pragu, jedne srebrne, bile su na popustu i ko¹tale ne¹to manje od 10 evra, a u novini sam proèitala da kod nas ko¹taju 1450 din  :shock, a baletanke su iste  :ninja:

AquArius

Centar k'o bilo koji svetski trzni centar. U onom svetski je kvaka.
Cene k'o cene, cene kao u gradu.

Najvise su me zanimale marke koje ovde nismo imali prilike do sada da vidimo, a u kojim moze povoljno da se pazari van granica Srbije. Cini mi se da nisu toliko povoljni.

Svidja mi se ideja da se sve moze kupiti na jednom mestu, poslednji sprat (gde je kuglana i klopa) mora da dobije jos stolova. Cudi me kako su lose procenili neophodan broj za to, ili su mozda nasi ljudi nagrnuli kao blesavi, pa kad se strast smire, bice bolje.

Delta City je da provedes ceo dan tamo, ali tako se i pravi vecina mall-ova.

Spektakularno za Srbiju u svakom slucaju.

igrackica

A, da, moram da kazem da je ogroman red za parking i da ce to biti ogroman problem, ako nesto ne urade po tom pitanju. Jos dva puta da odem i da ne mogu da nadjem mesto, sigurno mi 3 put isto nece pasti na pamet, a verujem da ce drugi jos brze odustati!

katarina

Parking nije radio prvi dan kada sam ja bila, a kada je bila najmanja guzva(isla sam logikom da ce svi odustati da idu dok ne prodju guzve, tako i bi). Elem, cika policajac je rekao da je parking popunjen, pa smo se parkirali okolo, gde smo stigli. Onda smo zalutali trazeci lift, jer nismo mogli da nadjemo stepenice za treci sprat, nesto smo se bili pogubili i slucajno nabasali na garazu! Bila je prazna, svega nekoliko kola(pretpostavljam od zaposlenih). Kada je puste u pogon, bice bolje!

willie the scot

зар не мислите да је симптоматично што су сви одмах отишли да оверите глупу грађевину, као да је нешто ново? једино што је ново је оно "први схоппинг малл", што је сервирала мишковићева п.р. машинерија...

еј, срби, имате тржни центар као њујорчани...живело потрошачко друштво.

вве маке ме сицк.