Otvoren Delta City

Started by Cecilly, 02-11-2007, 00:13:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Enea

Quote from: _d.0.t_ on 06-11-2007, 20:40:53

... mada vidim da ovde ide sa jednom DDR_II memorijom od 1GB, a preko se nudi sa 2x512MB, shto je mnogo bolje... ostalo nisam gledao, mrzi me, a i nisam zainteresovan, pa ko voli, nek' izvoli.

DA, uvek je bolje na dva slota po 512mb, zato shto memorija od 1gb, na jednom slotu shljaka kao 256mb, ili u najboljem sluchaju 512mb.
ddr2 DA, zato shto ddr1 prestaju da proizvode..

Bred

do delta city-ja se moze stici prevozom: 7A, 68, 73, 76, 81, 89, 94, 95, 610. :wink:

lycos

jos nisam otisao da vidim kakav je  :ohwell:

Pedja


Roben

Значи ја ћу 89-тком. Само још да скупим неке парице да не идем само да бленем

BK

Kazu da ce tek od 1 decembra da puste klimu/ventilaciju, drugarica je rekla da moze da se ide u majci na bretele i da je da se onesvestis vruce i da je veoma klizav pod, a sad jos ovaj sneg citaj voda ...bice veselo...Imaju i vrlo pristojne cene...

pig_am_am

i ovaj vikend,prilaz je bio katastrasan.
nije tako losa organizacija,nego ljudi su malo shu shu..
kaze tata da su na ulazu u garazu neke dve zene pricale (obe bile u kolima) pa se momentalno zapusilo sve do sava centra  :lol: dobro,lazem,ne toliko...(to sve on tako kaze,ja licno ne znam)

jos dve nedelje necu da idem.

jel ima tamo nekih dobrih farki? :>
ako nema,necu da idem jos tri nedelje  :>

Pedja

ја не идем док не скупим неку кинту. Да одем да разгледам само не желим  :nonono:

Ksenija

JA sam juce bila i za pohvalu je ceo ambijent,stvarno je uradjen lepo ,po ugledu na najvece svetske shoping molove...ali imam nekoliko zamerki:
-u onolikom trznom centru ima samo 3-4 radnje obuce..strasan propust..
-malo je konfuzan za snalazenje
-kad sa parkinga ulazis unutra,dok cekas onaj lift imas utisak da nije dovrsen taj deo ...sa parkinga zapravo ulazis u jednu prostoriju "dva sa dva" gde su 2 lifta...ostavlja utisak da tu nije sve dovrsneo ili nedostatak ideje za uredjenje tog prostora...

Sve u svemu radnje koje preporucujem da se posete:NewYorker,Bershka i Stradivarius

lycos

Quote from: Pedja on 18-11-2007, 18:44:35
ја не идем док не скупим неку кинту. Да одем да разгледам само не желим  :nonono:
ajde skupi pa da odemo  :smekerica:

Bla_bla_blaaaa

Ja napokon nasla vremena da odem tamo, doduse samo sam na brzaka sve presla ali sledeci put kad odem bicu tamo ceo dan! I mogu vam reci da mi se svidja sve je super :) :wink:

tarantulica

Da li je neko jeo u Foody-u?  :)):

Sole

mi kad smo bili, jeli smo  u nekom od restorana, ali pojma nemam koji bese.  :hmm
mislim da je 2. posle Meka.  :hmm
fino je bilo i ukusno.
izmorio nas je City totalno.  :)):
moracu da odem jos jednom, cini mi se da nisam detaljno pogledala.  :)):
[off]zenska posla[/off]  :>

tarantulica

Jela sam juèe u Foody-u u Novom Sadu i odu¹evila sam se, pa sam htela da proverim da li je i ovde tako ukusno  :)):

Wlada

Јел сте пробали суши?