Otvoren Delta City

Started by Cecilly, 02-11-2007, 00:13:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Bred

Dvomilioniti kupac u „Delta sitiju"

©OPING ©oping mol „Delta siti" danas oèekuje dvomilionitog kupca i povodom toga u 18 sati organizuje malu proslavu. Voditelj programa je Marinko Mad¾galj, a za muzièki deo je zadu¾en hor „Èarolija" pod voðstvom Leontine Vukomanoviæ. Dvomilionitog kupca oèekuju brojna iznenaðenja. Danas æe biti organizovana i humanitarna akcija „Mislimo na druge" u kojoj æe svi zakupci izdvojiti jedan odsto od ostvarenog dnevnog prometa za unutra¹nju adaptaciju Doma za decu i omladinu „Drinka Pavloviæ".

24sata





   

Duke

Quote from: tarantulica on 25-11-2007, 23:18:41
Jela sam juèe u Foody-u u Novom Sadu i odu¹evila sam se, pa sam htela da proverim da li je i ovde tako ukusno  :)):

Da nije mozda to isti onaj foody koji je nekada bio na uglu balkanske i narodnog fronta, ako jeste... ili su se mnooogo popravili ili ne znam o cemu pricate

tarantulica

Ne znam...
Ovaj je stvarno super...  :wink:

josefina87

ja jos uvek nisam videla to cudo od trznog centra! :a

Bred

ni ja. ali cu da vidim danas ili tomorrow.  :wink: :K

Wlada

Не верујем да ћу до краја године посетити Мишковићев феуд... можда на пролеће када кметство (а пре свих меропси и власи српски) престане да га посећује и да му се клања  :>

peho_atropin

Ko nije bio,mislim da nista nije propustio!Osim kuglane, cini mi se nista zanimljivo.Kao dve Knez Mihajlove (u zatvorenom doduse) na jednom mestu!Za prosecne srpske studente,nepristupacno(da ne kazem "klempa")!

pig_am_am

nisam bila jos...
nemam ni neku zelju sad pred praznike... :roll:

ima li deda mraz kao u filmovima?  :K

peho_atropin

Pa zavisi na koje filmove mislis!Ako mislis na decije filmove mislim da ce biti... :>
Mada mozda obuku i Cedu(im omiljenog) on bas voli crvenu boju,a i OD NJIH ZAVISI... :batina

BK

Ni ja nisam bila...
Posle novogodisnjih prznika...
Kad je prvi radni dan?

pig_am_am

pa da,decije  :K

ako nema deda mraza sto vice HO HO HO i sto mu deca sednu u krilo pa ih on baci niz tobogan,bas cu se razocarati.  :K

a i ako nema cizama i tada cu se razocarati  :K

Bla_bla_blaaaa

ja sam danas skoro ceo dan provela tamo...Bas sam se nakupovala...a guzve su na sve strane....

Znaci poznatih ljudi na sve strane, bar pola faxa sam srela tamo  :K

pig_am_am

i jel ima ho ho ho deda mraz?  :igra:

Masha

Pigo, nema ho ho ho Deda Mraza i niko nista ne poklanja : (. Inace, ja sam otisla oko pola 10 i tada nije bilo guzve, ali vec oko 1 katastrofa. Ljudi su tako nevaspitani da ja nemam reci. Danas sam gledala dve devojke koje su se za malo potukle oko jedne stvarcice. Fuj!

shumshi

pigi, lazu te...  :happy:

ja sam danas radila tamo i bio je Deda Mraz i dobila sam puuuuno bonbona, posle mi je bilo muka, jer sam se prejela :K i ispali mi zubici...  :K