Otvoren Delta City

Started by Cecilly, 02-11-2007, 00:13:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

pig_am_am

 :shock onda ja necu da idem. jos mi se jedu pileca krilca- poslednja trecina  :>

pig_am_am

ej...nije lose  :>
kuglana divno mirise,a ima i laser pucnjava  :K
ima i da vozis kao motor i automobil a i onaj podijum za igru.
nema deda mraz,ali ima ona pticica ili veverica virvirko da se slikas pored  :>

a ako hocete da jedete...piletina sa susamom u susi restoranu je njam am am
a susi je sranje. ni s od susija. ali piletena rules  :>

ma mogu i cizme da se nadju  :>

danas nije bilo guzve. sto je kul.
a mi smo imale sestrinski izlazak sto je jos vise kul  :~
ceo dan smo bile. ni ne osetis.

samo da vam kazem da sam ja od onih sto mrze sopinge i to.
ali kad dodjes do kuglane...zaboravis sta je dole  :>

Darker

Bejah i ja juèe :wink:

Lepo je imati tako ne¹to, zasita blje¹ti ¹lja¹ti, ali je prenafurano...Nije toliko skupo, jer su stalno neka sni¾enja i ima da se probere...

Samo zami¹ljam prodavnice sa istom robom, ali nazivi prevedeni na srpski: Toma krojaè, Èarape, Marko i Slavko itd. I kako zvrji prazan :K
Mada ona bavarska kobaja je skroz ok :K

Bred

#78
evo malo slicica

(http://server6.theimagehosting.com/image.php?img=DSC00161.dd2.JPG) (http://server6.theimagehosting.com/image.php?img=DSC00164.c68.JPG)
(http://server6.theimagehosting.com/image.php?img=DSC00162.b93.JPG) (http://server6.theimagehosting.com/image.php?img=DSC00163.c79.JPG)



alfie

U delta ©itiju sam bio veæ nekoliko puta,zato ¹to mi  je blizu,ali to nikako ne znaèi da imam neko lepo mi¹ljenje o tom Kapitalistièko-globalistièkom hramu...
Tr¾ni centri su ne¹to ¹to bi svaki veliki grad trebao da ima,ali nikako ne bi trebali da se odu¹evljavamo time.
Kazem,bio tamo,dovoljno da snimim i prouèim sve te fenomene i potvrdim neke svoje teorije. Prosto,ako æu ne¹to da pljujem,da bar prvo vrlo dobro znam o èemu se tu radi...
'Spr¾ni centri' su kod nas postali aktuelni sad,a Ameri & napredni svet imaju ta èuda,u ovakvom obliku,veæ 20 god. ¹to je,samo po sebi,veæ ¾alosno i tu¾no...
daleko im lepa kuæa...
Su¹tina je da je ovo jo¹ jedan od naèina na koji gubimo sopstveni identitet,gajimo bezsadrzajnost,dopu¹tamo da nam  drugi kreiraju potrebe i obolevamo od bolesti modernog sveta,a ona se zove KONZUMERIZAM!
O tome mo¾emo do sutra,ali neki drugi put...
Inaèe,hrana i taj poslednji sprat su blaga jeza (ako izuzmemo bioskop,koji je potreban i predstavlja dosta hrabar potez. No,bojim se da on neæe dugo,pa æe i tu da nikne neki mek ili jo¹ jedan modni gigant...)!
Te globalne fast food kerefeke su za ... Ne znam kako neko tim mo¾e da se odu¹evljava,stvarno. Nezdravo,skupo,kratkotrajno,a novac ide tamo nekom Èiki,koji ni ne zna gde se nalazi jo¹ jedna u nizu zemalja koju dere&truje...
Mogo bi do sutra tako,al sam se u medjuvramenu smorio...

Sve u Svemu... Leba i Igara... Ko voli, nek izvoli...

SLATKIS

to alfie zlazem se stobom bila sam dva puta i moj utisak :bljak:

...Zvezdana...

 ...a ko bese jedini "kandidat" koji je prozivao Cika-Deltu u svojoj predizbornoj kampanji? Ljudi, jedini...svi ostali se slazu da sto je cika zgrabio dok je mogao devedesetih opravdano je jer zaboga on zaposljava pola Srbije...

Bred

Bejah opet u cityju i ostali smo sokirani kada smo videli da su nam tanjiric zelene salate naplatili 100 dindzi [u onom fast foodu pored meka]
:face:
:namcor
:K

Sole

[off]kad se mnogo izmisljas[/off]  :roll: :K
[off]to se kuci lepo jede[/off] :>
evo moje drugarice otisle danas, mene mrzelo nesto...  :roll:
videcu sta ce da kazu, ima li neko snizenjce...  :~

bibi

Ja sam bila prvi put pre nedelju dana.......

Svidja mi se kako izgleda enterijer,a sto se tice garderobe,mislim da na drugim mestima u gradu ima mnogo lepsih i kvalitetnijih stvari,bez obzira sto nisu markirane......bar je takav moj utisak.... :roll:

Killa Bee

mene u Delta Shitiju, pecka struja kada god se uhvatim za one metalne gelendere.

Wolf

Ok mi je to sto ima dosta radnji na jednom mestu,
a kuglana mi se bas svidja. Samo ne volim vlasnika...

stef

 A i malo je skupa... :roll:

Bred

Tamo je skoro pa sve "malo" skupo :face:
:wink:

Killa Bee

koliko kosta kuglanje?
cula sam da radi do 2h, je li to tacno?