Prijava ispita za decembar

Started by tarantulica, 02-11-2007, 14:16:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kaja

Quote from: BK on 14-11-2007, 12:14:37
Danas sam pitala na salteru, posto sam apsolvent i polazem 21.11, sta da uradim, a ona mi je rekla da popunim prijavu i ubacim u sanduce (do 20.11.)a naknadno donesem uplatnicu...malo mi je glupavo, tupavo ali to mi je receno
isto su i meni rekli! :hm

mina-L

A jel to isto vazi i za nas koji nismo apsolventi? :stid:

philoserbiana

zasto bi?mi normalno ubacujemo u sanduce  :help2:

Gocca

Evo i ja da potvrdim nacin prijave ispita ,za apsolvenete koji polazu ispit posle 20. nov., kao sto su BK i Kaja navele!  :Z

Baby

Hvala vam svima puuunooo!!!

MiKy

mozda je bolje da sacekate pa 26-og prijavite

Gocca

Meni je teta na salteru rekla da OBAVEZNO ubacim prijavu u sanduce do 20. nov.
Ako vas ne mrzi da idete do faxa, mozda je bolje da ne rizikujete...  :roll:

Baby

Jel to do 20. podrazumeva i 20. ceo dan? Kada je prijavljivanje bilo do 25. mogao si da prijavis i 25. uvece.

Bred


hulio_salinas


tarantulica

Sad èekamo spiskove na sajtu fakulteta, ¹to je napredak od bar 4 dana, u odnosu na èekanje spiskova na institutima...  :cvet

Sandra

Meni samo nije jasno da li ce se na tom spisku pojaviti kod kog profesora polazemo(konkretno za Farmakologiju),ili cemo se cimati ponovo i po zavodima

tarantulica

Nadam se da æe pisati kod koga pola¾emo, to nije dodatni posao za administraciju, a nama puno znaèi da ne moramo da idemo samo zbog toga do faxa  :cvet

Jeca

Ahaaaaaaaa to je caka, da izadju samo spiskovi na sajtu.... A ja mislila moci cemo da se prijavimo ono...e prijava ili kako ste vec to nazvali. Otisla sam malo daleko, misleci da smo toooooliko napredovali :K

hulio_salinas

Nisi oti¹la daleko, Jeco. Trebalo je da bude sprovedena e-prijava, ali nikome nije jasno ¹ta je zakazalo. Projekat je gotov i treba da poène sa radom. Ali strpimo se jo¹.