Prijava ispita za decembar

Started by tarantulica, 02-11-2007, 14:16:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

jecapereca

Sta je sa tim famoznim spiskovima- ja ih ne videh na sajtu faxa?

kaja

Quote from: marer_86 on 05-11-2007, 11:17:10
evo zvanicno i sa sajta fakulteta

Prijavljivanje ispita za decembarski ispitni rok 2007
Objavljeno 4. novembra 2007. godine u 9:20

Studenti mogu prijaviti ispite za decembarski ispitni rok do 20.11.2007. godine. Preliminarni spiskovi æe se objaviti na sajtu fakulteta 22.11. i 23.11.2007. Studenti su u obavezi da provere da li su na spisku. U sluèaju da se ne nalaze na spisku, studenti se mogu naknadno prijaviti 26. 11.2007. Posle navedenog datuma, nije moguæe vr¹iti bilo kakve korekcije.


Narocito deo gde smo u OBAVEZI da proverimo da li smo na NEPOSTOJECEM spisku. :roll:

darusaz

Добро де рекли су 22. и 23.  :wink: А тек смо на половини 22. децембра.  :hm

Није све изгубљено. Још увек.  :ball2:

Darker


nesha

A gde na sajtu da se pogledaju spiskovi?

hulio_salinas

Cenim da æe biti na ovoj stranici: "Studije" (http://www.pharmacy.bg.ac.yu/studije/), sa desne strane gde su sva va¾na obave¹tenja. Nekako studenti najvi¹e otvaraju tu stranu.

Jeca

A dajmo im jos malo vremena, koliko smo cekali na ovo sigurna sam da ce sutra, kad izadju spiskovi, neka olujcina i nevreme...  :wink:

bjanka

i  :djavotako mi cekamo i cekamo...

endi


luki

   I, izadjose "spiskovi".

Ksenija

i sad se nadjemo na spisku i to je to,sve je uredu...


BK

BAS BAS MI SE SVIDjA!!!! :~ :~ :Bog
Bilo bi lepo kada bi uskoro pisali i datumi kad je ispit ili potvrda...ali otom potom za pocetak je odlicnoooo.Prvo da svi zavodi dobiju svoje mesto na sajtu.

shumshi

stvarno je super...  :happy:
ocekivala sam spisak...pa tarazi...
kad ja tamo, a ono medjutim...  :Bog

malena

#58
E da tehnika je cudo i odusevljena sam...  :Bog :Bog [off]mada ne i profesorom koji ce me pitati,ali to je ipak samo moj licni stav [/off]

A jel ovo sa jedne IP adrese moze samo za jedno da se pogleda,ja sad htela za drugaricu da pogledam i ono nesto nece...  :hmm

mina-L