Prijava ispita za decembar

Started by tarantulica, 02-11-2007, 14:16:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Lepo su vam ljudi objasnili kako je i za¹to je. Nemojte se ljutiti.

Uèinjen nam je ustupak da mo¾emo prijaviti naknadno i zato nemojte odmah da osuðujete. Videæemo kako æe biti sledeæeg puta. Prvi put je.

mikele

Као што знате ускоро(не зна се тачно када,али ускоро-тако бар кажу) ће прорадити нови сајт факултета и требала би да крене са радом електронска пријава испита преко нета.Ово сада је само неки прелазни период и зато има толико проблема и није све баш сјајно и бајно.
Али имајте стрпљења јер када буде све готово,коначно ћемо имати нормалан сајт(где ће бити посебна страна за студентске организације на факсу)и коначно ће кренути дуго чекана електронска пријава испита и свима ће бити лакше.А и лепше :wink:

kaja

Meni su takodje promenili profesora :nene:

jecapereca

I meni su promenili prof.
Sve je dobro ispalo s'obzirom da stalno visim na forumu i saznala sam informaciju o promeni na vreme, a ne da odem na ispit pa da se neprijatno iznenadim promenom i prof i datumom ispita!
Razumljivo je da ne moze odmah sve sjajno da funkcionise.
Dajmo im sansu olaksace nam prijavu u svakom slucaju.

majamil

И мени као и вама, промењено :ohwell:
Ок, дајем прилику да се исправе следећи пут и понуде још нешто, нпр.е-пријаву :nene:

Enea


xxx

e ljudi ovako,postoji jedan veliki problem...izasli su konacni spiskovi na institutima...ja sam recimo polozila toxine u novembru i na konacnom spisku sam ponovo izasla na toxinima kao da nisam ni polozila...tako je isto slucaj sa jos par koleginica...sto znaci da ako ja poznajem tih par ljudi,ko zna koliko ih jos takvih ima...sto opet povlaci da ovo i ne mogu da budu konacni spiskovi sa tolikim propustima...samo su napravili pometnju... :namcor :namcor

tarantulica

Svaki poèetak je te¾ak... 
Ali to ne treba da bude prepreka ka ostvarenju ¾eljenog cilja :cvet

xxx

da,ali ovo je konkretan problem...jer recimo sta ako su kod jednog profesora desetak studenata sa greskom,a kod ostalih je ok,samim tim mora ponovo da se izvlace profesori jer kako ce on u startu da ima manje...na sve su trebali da misle,a ne sada kao svaki je pocetak tezak...daj molim te...pusti ti te price...

vucko81

#99
Taman se sprema¹ za jednog profesora, a oni ti ga promene bolji je stari sistem ovi na¹i na faksu uvek sve u*eru! 037 :namcor

tarantulica

Sla¾em se da je problem, ja sam izgleda jedna od retkih koja je posle preraspodele ostala kod istog profesora... Ne verujem da æe sad da bude treæi krug podele, ali se nadam da u sledeæem roku do ovoga neæe doæi  :cvet

hulio_salinas

Ljudi, nemojte da ste besni i ljuti. Probajte da oprostite (o, moj Bo¾e, :roll:) ili zaboravite.


Mo¾da æete me linèovati zbog ovoga, ali: ovo do¾ivljavam kao "korak napred". Va¾no je da se ne¹to menja na bolje. Takav nam je sistem da te¹ko uvodimo promene, a jo¹ te¾e prihvatamo. Probajte se ne nervirati.

Spremajte ispite, iskoristite dodatne rokove... Ne obraæajte pa¾nju na tehnièke stvari. Sve æe to doæi na svoje.

Ajmo negativne vibracije na drugu stranu. :cvet :happy:

*

E, i meni je isti profesor :hmm

shumshi

pa ja mislim da treba da bude taj treci krug, kada su vec u drugom opet zabrljali...

treca sreca!  :wink:

Enea

Quote from: vucko81 on 30-11-2007, 23:43:37
Taman se sprema¹ za jednog profesora, a oni ti ga promene037 :namcor

vuchko to je vecj drugi problem.
odvratno je kada svaki profesor na istoj katedri trazi, i pita drugacije.. a spiskovi ostavljaju tako malo vremena za 'korekciju' nauchenog  :ohwell: