Prijava ispita za decembar

Started by tarantulica, 02-11-2007, 14:16:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

tarantulica

Prijava ispita za decembarski rok traje do 20. novembra!

22. i 23. novembra na sajtu fakulteta izlaze preliminarni spiskovi gde treba proveriti da li je vaše ime na spisku.

Ukoliko nije, 26.11. je moguće ponovno prijavljivanje, a nakon toga neće biti moguće nikakve korekcije spiskova.

xxx


katarina

Popadalo mi je pola stvari sad sa stola. Znaci to vazi za sve predmete,za sve godine?

tarantulica

To je obave¹tenje koje stoji u Studentskoj slu¾bi  :cvet

xxx

pa to je bas glupo...usmeni su uglavnom do 25,a njima je prijava sada do 20...samo da sto vise para uzmu studentima...sramota...

tarantulica

To je samo za decembar, ne znam kako æe biti za naredne rokove  :cvet

Darker

Quote from: xxx on 02-11-2007, 14:59:12
pa to je bas glupo...usmeni su uglavnom do 25,a njima je prijava sada do 20...samo da sto vise para uzmu studentima...sramota...
Ne razumem ¹ta si sad rekao/la...
©ta je sramota i ¹ta je glupo????

zoe

xxx је апсолвент, а апсолвенти имају и новембарски рок који се завршава тек 25-ог. па онда може доћи у ситуацију да пријављује нешто за децембар за сваки случај, иако у новембру још није полагала. ето, ваљда је о томе реч.

tarantulica

Sigurna sam da je sve to razmotreno pre dono¹enja ove odluke  :cvet


mina-L

22. i 23. spiskovi na sajtu fakulteta?!! :~ Vau,napredujemo!

xxx

Quote from: zoe on 02-11-2007, 15:27:22
xxx је апсолвент, а апсолвенти имају и новембарски рок који се завршава тек 25-ог. па онда може доћи у ситуацију да пријављује нешто за децембар за сваки случај, иако у новембру још није полагала. ето, ваљда је о томе реч.
upravo to!!!

Bred

meni to mirise da ce novi sajt fakulteta da ugleda svetlost dana very soon  :wink:

Al-Jasmina

 :> Chudo!
:Bog A bio je i red vec jednom...
Svi zavodi imaju kompjutere i internet...

Darker

Pogledati ne¹to o tome ovde (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,1622.msg161100.html#new)

MiKy

napokon da se lisimo bar malo bede zvane trckanje do kumodraza