Prijava ispita za decembar

Started by tarantulica, 02-11-2007, 14:16:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

marer_86

evo zvanicno i sa sajta fakulteta

Prijavljivanje ispita za decembarski ispitni rok 2007
Objavljeno 4. novembra 2007. godine u 9:20

Studenti mogu prijaviti ispite za decembarski ispitni rok do 20.11.2007. godine. Preliminarni spiskovi æe se objaviti na sajtu fakulteta 22.11. i 23.11.2007. Studenti su u obavezi da provere da li su na spisku. U sluèaju da se ne nalaze na spisku, studenti se mogu naknadno prijaviti 26. 11.2007. Posle navedenog datuma, nije moguæe vr¹iti bilo kakve korekcije.


kaja

Da li ovo vazi i za apsolvente :`?
Da li ovo znaci da moze da se prijavi ispit i 26.  :`?

Gocca

#17
Ja sam danas bila na salteru i nista nisu znali da mi kazu.

Hej, je l' saznao neko: sta da rade studenti koji polazu ispite posle 20-tog?

kaja

Strasno mi smeta sto niko nista ne zna :namcor

Darker

Prijavljivanje ispita za decembarski ispitni rok 2007
Objavljeno 4. novembra 2007. godine u 9:20

Studenti mogu prijaviti ispite za decembarski ispitni rok do 20.11.2007. godine. Preliminarni spiskovi æe se objaviti na sajtu fakulteta 22.11. i 23.11.2007. Studenti su u obavezi da provere da li su na spisku. U sluèaju da se ne nalaze na spisku, studenti se mogu naknadno prijaviti 26. 11.2007. Posle navedenog datuma, nije moguæe vr¹iti bilo kakve korekcije.


http://www.pharmacy.bg.ac.yu/studije/obavestenja/

Gocca

Pa, dobro, Darkeru, sto ponavljas info sa pocetka teme?  :K

Strava je to sto su napisali na sajtu, ali kad sam ja na salteru pitala da li to znaci da studenti koji polazu ispite posle 20. mogu da prijave ispit 26. , a ne da "reklamiraju" sto nisu na spisku, zena nije znala da mi odgovori.

Darker

Zato ¹to je data nedvosmislena info koju ste uspeli da shvatite dvosmisleno :wink:
Dakle prijavljivanje je iskljuèivo do 20-og :wink:
A ako niste uspeli do 20-og da ga prijavite, prijava je i 26-og!
©ta je nejasno? Ako niste na spisku, znaèi da niste uspeli da prijavite ispit, bez obzira iz kog razloga :wink: Samo ¹to æe tad verovatno biti iskljuèivo ruèno prijavljivanje ispita :wink:
Ako sam dobro razumeo, pita¹ zato ¹to si apsolvent i ima¹ i novembarski rok, koji mo¾e da se protegne i preko 20-og? Dakle prijavi ispit 26-og :wink:

malena

Cek cek ja tek sada nista ne razumem... Jel pocela E-prijava ispita? Mislila sam da i sada prijavljujemo sa onim idem u postu,pa sve ostalo...

marer_86

Quote from: Darker on 10-11-2007, 10:43:29
Prijavljivanje ispita za decembarski ispitni rok 2007
Objavljeno 4. novembra 2007. godine u 9:20

Studenti mogu prijaviti ispite za decembarski ispitni rok do 20.11.2007. godine. Preliminarni spiskovi æe se objaviti na sajtu fakulteta 22.11. i 23.11.2007. Studenti su u obavezi da provere da li su na spisku. U sluèaju da se ne nalaze na spisku, studenti se mogu naknadno prijaviti 26. 11.2007. Posle navedenog datuma, nije moguæe vr¹iti bilo kakve korekcije.


http://www.pharmacy.bg.ac.yu/studije/obavestenja/

dark a sta ja napisah gore??? :K

Darker

Zato ¹to oèigledno nije dovoljno JEDNOM napisati :wink: :K
Malena,jo¹ izgleda da nije poèela,ali za svaki sluèaj mo¾ete upaltiti svaki ispit posebno :wink:

BK

Danas sam pitala na salteru, posto sam apsolvent i polazem 21.11, sta da uradim, a ona mi je rekla da popunim prijavu i ubacim u sanduce (do 20.11.)a naknadno donesem uplatnicu...malo mi je glupavo, tupavo ali to mi je receno

Gocca

Vidis, Darkeru, da nije sve tako kristalno jasno... Sve je na ovom fakultetu dvosmisleno. Osim cena!  :K
Hvala, BK, na informaciji!

Darker

Pa, bar ne¹to da je jasno :K
Ja æu da èekam e-prijavu, pa kud puklo  puc
Ako ne pukne-prijaviæu ruèno 26-og :K

Baby

E sad ni meni nije jasno.Ispit polazem 23.11. Znaci da do tada necu znati da li da za decembar prijavim isti(daleko bilo) ili da prijavim sledeci?  :hmm Ako popunim prijavu,znaci da moram da napisem na koji cu ispit da izadjem ili da napisem dva a da donesem uplatnicu za jedan pa posle da im kazem za koji je.Tako je sve komplikovano...

BK

I meni je to prvo palo napamet, ali ako polozis ispit onda neces morati da ga ponovo placas, jedini je problem ako ne polozis taj neki ispit, a moras za svaki slucaj da prijavis jos neki, onda ces morati da placas oba iako mozda neces stici da izadjes na taj drugi...ali x puta smo bacali pare pa sto ne bi i sad