Rihanna u "Beogradskoj Areni"

Started by *, 02-11-2007, 22:39:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

*

Karte za Rijanu 1.600 dinara


Popularna pop pevaèica Rijana æe 24. novembra odr¾ati koncert u „Beogradskoj areni“, a ulaznice ko¹taju 1.600 (parter), 2.200 (tribine - gornji nivo), 2.800 (tribine - donji nivo), 4.000 (VIP) i 7.800 (lo¾a) dinara.

Prodaja poèinje poèetkom sledeæe nedelje, a karte se mogu kupiti na prodajnim mestima Bilet servisa, „Tiketlajna“, „Eventima“, „Mamut stora“ i sportskim kladionicama „Mocart“.

Rijana, koja se proslavila hitovima „Umbrella“, „SOS“ i „Unfaithful“, u Beogradu æe nastupiti u sklopu svetske turneje „Good Girl Gone Bad“ na kojoj promovi¹e istoimeni album objavljen u junu ove godine.

(blic)


Sole

u bre!!!  :roll:
mnogo je ovo...
ja Rihannu bas gotivim!  :~
ali, cini mi se da su karte bas, bas skupe...  :hmm

philoserbiana

moram da kazem da mi se ova pevacica dopada.slatka je i lepo peva... :~

Sole

jel' ce neko da ide?  :wink:
ja bih jos da ramislim, mozda se padne neki kolokvijum...  :roll:

tarantulica

Quote from: Sole on 03-11-2007, 12:42:07
jel' ce neko da ide?  :wink:
ja bih jos da ramislim, mozda se padne neki kolokvijum...  :roll:

Sole, ne se brine¹, koncert je u subotu, ne verujem da æete imati kolokvijum u nedelju ujutru, a sve ostalo je ok  :cvet

Sole

[off] ovo je vreme Bolonje[/off]  :K
we'll see!  :cvet

Darker

Da ne proðe kao 50 cent, Kaiser-i i onaj nigg-a ¹to bejahu u areni, polupraznoj...
skeptièan sam prema odnosu na¹e publike ka novim zvezdama :wink:

shumshi

ja idem na koncert  :K a nikada nisam ni videla tu zensku, pa tako ni cula neku njenu pesmu  :ninja:

katarina

Quote from: shumshi on 04-11-2007, 12:26:36
ja idem na koncert  :K a nikada nisam ni videla tu zensku, pa tako ni cula neku njenu pesmu  :ninja:

Cula si 100% negde: umbrela-ela-ela-eh-eh-eh  :wink:
Skupe su karte za nju! Ipak je ona zvezdica u usponu!

black_lady

#9
[
Quote from: katarina on 04-11-2007, 16:06:24
Cula si 100% negde: umbrela-ela-ela-eh-eh-eh  :wink:
Skupe su karte za nju! Ipak je ona zvezdica u usponu!



Potpuno se slazem...a ima samo par dobrih pesama...

*

#10
Pevaće najmanje sat i po...



Popularna pop pevačica Rihanna koja će 24. novembra nastupiti u „Beogradskoj areni“ pevaće najmanje sat i po, a na koncertu će je pratiti trinaestočlani bend...

- Očekujemo spektakularan nastup, a u Rihanninom pratećem bendu se nalaze svirači, prateći vokali, igrači...
Biće to pravi muzički performans, a ugovorom je precizirano da će Rihanna pevati najmanje 90 minuta - rekao je na jučerašnjoj konferenciji za novinare Milenko Škarić, direktor producentske kuće „Skajmjuzik“ koja organizuje gostovanje seksepilne pop senzacije sa Barbadosa.

- Prvi put se dešava da u Srbiju dolazi svetska zvezda, na vrhuncu popularnosti. Kod nas su karte mnogo jeftinije nego u drugim zemljama i koštaju 1.600 dinara, 2.200, 2.800, 4.000 (VIP) i 7.800 (loža) i mogu se kupiti u „Bilet servisu“, „Tiketlajnu“, „Eventimu“, „Mamut storu“ i sportskim kladionicama „Mocart“ - izjavila je Slavica Pešić, portparol „Skajmjuzika“, koja je dodala da, zbog sigurnosti, bez pratnje roditelja u parteru „Arene“ neće smeti da borave deca ispod 10 godina.

(blic)

Darker

P©itam se samo ¹ta æe da peva tih sat i po... :K

MiKy

mnogo je slatka,i pesme su joj ok ali u pravu je D ima ih malo da bi pevala toliko :roll:

hulio_salinas

Quote from: Darker on 09-11-2007, 11:22:11
P©itam se samo ¹ta æe da peva tih sat i po... :K

Ma biæe neki remix. :K

Smrda

D,mojne da mi diras u Kasier...
:>
Lm,
ja ne verujem da ce ona da npuni Arenu...nekako mi se cini da jos uvek mi ne patimo od tih MTV zvezdica...na svu srecu..