Na koje sve naèine nas devojke/momci odbijaju (misli se na: popili korpu)?

Started by Ru¾an Bosanac, 03-11-2007, 06:29:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Quote from: dirigent on 07-11-2007, 22:44:35
Jasmina ili Ceco gde nadjes takve tipove leba ti?

          Nisam cuo gluplji izgovor...
Ni ja  :> :> :>

E ljudi,
a sta da rade osobe koje nekoga stvarno gotive SAMO kao drugaricu/druga?
Jel da ka¾u :Ku¹ tamo! :trfr:

Pa ne ide ba¹...  :wink:

dirigent

Ljudi , nije lose uoptrebiti neki idiotski izgovor ,recimo za devojku na prvom sastanku koja ti se SVIDJA.

      Posle spike (gde sam se predstavio u najboljem svetlu) krenemo mi u kafic zajedno da se sretnemo sa drustvom. Ja je upitam iz kog je kraja grada , ona nesto odgovori , a ja njoj odjednom lupio distancu tipa zar opet...(nenamerno jer sam bio nesto out ceo dan) bez ikakvog vidnog razloga , ali ne bez zelje da budem u njenom drustvu. Posle kad smo sedeli u kaficu to ju je toliko kopkalo da se stalno vracala na to. Tad sam SHVATiO da sam joj se dopao i da nece tako lako `da me ispusti`.
        Nije lose u nekoj pocetnoj fazi kroz neki apsurdan izgovor ispitati puls drugog.  O0

lycos

" bila sam na Bibisu, svratila do Monze, a kasnije idem do Contacta "  :wall: takve bih  :batina

ThymusMedica

Jednom recenicom- Zar nisam najlepsi na svetu??? :bljak:

Darker

Jednom reèenicom - vidi kako sam se ugojila, ovo mi odvratno stoji :bljak:

katarina

Eh dragi moji...ne mogu da se setim dal sam pricala ovo...
Jednom je mene tadasnji decko hteo da izvede na veceru. Kao cim ja polozim matematiku, on ce mene da casti vecerom. I dogovarali mi veceru nedelju dana, gde cemo sta cemo,on predlaze ovo, pa ono...i...
Polozim ja matu, odemo mi stvarno na veceru, sve lepo,super... Narucimo dva jela,salate,sokove,pica, i KRENEMO da jedemo i on meni onako sa punim ustima kaze:
"EJ, JEL IMAS TI NEKOG KESHA KOD SEBE?"
Nismo mi nesto dugo bili zajedno, niti sam ja njemu zamerila na nedostatku novca, vec mi je on svojim nacinom pojeo sav apetit. Mogla sam ja, misleci da ce me stvarno castiti, da ne ponesem pare i onda bi smo verovatno prali sudove.


Darker

hahahahahah, kralj :Bog :Bog :Bog
Pa rekao je da æe te odvesti na veèeru, a ne da æe te èastiti :wink:
mene recimo neverovatno odbija oèekivanje da ja platim na prvom sastanku, npr.(hvala Bogu, svaka se bar iz kurtoafrike ma¹ila za novèanik, ¹to sam ja iz kurtoamerike, sa gnu¹anjem odbio :K)

A imam i ja jedan primer. Riba, debela, odvratna, napuderisana, u punom klubu, vadi ogledalce da metne jo¹ koji kg pudera na facu, pa po zavr¹enom performansu, spu¹ta ogledalce u torbicu i sa gaðenjem prokomentari¹e: Bo¾e, kako su ribe ovde ru¾ne :bljak:

:K :K

*

Dare, je l' ovo bila neka tvoja prica?

qq :shock

Darker


katarina

A ne. Rekao je da casti. Ja inace nikada ne dajem da mi placaju ista, pogotovo ako znam da decko ne radi, vec da su to pare roditelja. Mada nekad mi ne uspe. Al ovaj je radio...al nema veze.

Odbija me i kad vidim tipa u uskoj crnoj majci, da se kao siri nesto. Fuj!

pig_am_am

QuoteOdbija me i kad vidim tipa u uskoj crnoj majci, da se kao siri nesto. Fuj!
:siza:


meni nije bas jasna ova tema...oni nas? ili mi njih? sta tu treba da se pise?

mene odbija kad neko nece otvorno da kaze "e,nerviras me" ili "jao,daj to sto si rekla je bas glupo" neko ko p**ica cuti.
mislim to i u drugarstvu ne volim.


Al-Jasmina

 :cvet U principu, autor je mislio na koje sve nacine ste popili korpu :>

Recimo izjava:
Puno radim... :trfr:
(must be  :gay: )

pig_am_am

moja ce od sad biti "puno visim na forumu"  :gay:

AquArius

Hvala jazz na objasnjenju  :cvet

u principu kojim recenicama vas (je) neko korpira(o)  :>

katarina

E pa ja sam onda promasila temu. Nikada nisam imala herca da pridjem decku, tako da nisam bila odbijena.