Vratice se RoDe

Started by MiKy, 04-11-2007, 20:12:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

za sad nije ostavila neki utisak na mene  :hm

mina-L

Gledah veceras prvi put i meni je serija super,Djuricko je car a i svi ostali,dobra je ekipa,ne bi trebalo da bude dosadna serija!

malena

Mislim da ce serija biti ekstra,ova druga epizoda mi je bila fenomenalna... "blato svuda,blato oko nas"  :K  :Bog

darusaz

Druga epizoda me je odu¹evila! Mada jeste da je jezik isuvi¹e vulgaran, ali to je ipak jezik ulice.  .blah.   :lol:

MiKy

i meni se vise dopala ova druga epizoda...`blatnjava` i sa sargarepicama
...Djuricko je legenda,mada mi je i onaj dedica bio strasan  :K

malena

Da i mene jedino nerviraju tolike psovke,jeste to jezik ulice,ali mislim da ipak malo preteruju... :hmm Svaka druga rec je neka socna psovka...  :roll:

Darker

Realno, bato, a nije VB :Bog :Bog :Bog

Pedja

Одгледао сам другу епизоду и задовољан сам. Коначно добра серија  :pljes:

chiligirl

Ja sam gledala obe, i bas mi se svidja! Zanimljiva je, dobar izbor glumaca  :pljes: :pljes: :pljes:

lycos

Da, da konacno dobra serija, konacno  :Bog

Bred

Prvi gej poljubac u srpskoj seriji

Glumci Vlada Aleksiæ i Igor Filipoviæ akteri su prvog mu¹kog gej poljupca u nekoj srpskoj televizijskoj seriji.

Dvojica glumaca poljubila su se u nedavno emitovanoj drugoj epizodi serije "Vratiæe se rode" televizije B92.

Aleksiæ je rekao agenciji Beta da smatra da posle njihovog poljupca u "Vratiæe se rode" gej poljupci u srpskom filmu i na televiziji treba da postanu "jedna apsolutno normalna stvar".

B92

--
Sad se pitam sta nam B92 sve protura na mala vrata, da prihvatimo kao normalno!!!
Ovo je katastrofa!!!  puc puc :batina

Darker

Da li si gledao dotiènu epizodu?
Ne pljuj, ako ne zna¹ o èemu se radi :wink:


P.S. Ima gay poljubac na kraju Anðela 2, nije mi poznato da se neko bunio zbog toga :wink:


Anyway, i Nikola Kojo se pojavio u ulozi seoskog "kontroverznog biznismena" :lol: :lol: :pljes: :pljes:

MiKy

meni se dopada serija...steta sto ima samo jednom nedeljno

shmizla


pig_am_am

moram da pojedem svoje....hm reci :>  ...again  :roll:
serija nije losa kao sto sam ocekivala posle prve epizode.
prodiru zraci sunca ... :happy: