Vratice se RoDe

Started by MiKy, 04-11-2007, 20:12:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Quote from: Darker on 06-12-2007, 00:11:36
Da li si gledao dotiènu epizodu?
Ne pljuj, ako ne zna¹ o èemu se radi :wink:

A o cemu se radi? prosvetli nas.

darusaz

Ili jos bolje da se postavi na youtube.  :lol: Da svi lepo vidimo.

igrackica

Ja to nisam videla, ali serija je super!
Jeste malo da se smoris, ali definitivno ima smisla i odlican je scenario!
A psovke, kao psovke, lepo se uklope, obzirom na drustveni sloj i "zanimanja" koja oslikava.  :K

AquArius

psovke,
pa se jos cela porodica smeje i smesi na iste
i kao sve je to razumljivo i opravdano
i nema veze da li prica krimos sa krimosem
ili x sa y..

mozda poenta i jeste da nam ih zgade

:>

Darker

Quote from: Bred on 07-12-2007, 15:41:26
A o cemu se radi? prosvetli nas.
Ne znam, ja to nisam video, a gledao sam svaku epizodu do sad, tako da sigurno nije  toliko skandalozno koliko mu se pridaje znaèaj, a ba¹ me zanima...
Da se razumemo, samo osporavam tvoje pravo da omalova¾ava¹ ne¹to ¹to nisi geldao, ja to nisam video, shodno tome ne di¾em isto u nebesa :wink:

Ono ¹to sam gledao je sama serija, koja je neverovatno osve¾enje... Ima previ¹e psovki, sla¾em se, ali je relano :wink:
Ne verujem da bi neki krimos rekao jednu reèenicu bez psovke :wink:

Bred

Quote from: Darker on 08-12-2007, 13:09:47
Quote from: Bred on 07-12-2007, 15:41:26
A o cemu se radi? prosvetli nas.

Da se razumemo, samo osporavam tvoje pravo da omalova¾ava¹ ne¹to ¹to nisi geldao, ja to nisam video, shodno tome ne di¾em isto u nebesa :wink:

Ne omalovazavam seriju samo ukazujem na ono sto nije ok da se favorizuje i to nema veze sa tim da li sam ja gledao ili ne? nisi ni ti gledao pa opet "branis".
Takodje, to sto je gey poljubac bio i u MNA nije nikakvo opravdanje da se sad u svakoj seriji taj krug ljudi favorizuje. Kapis?  :wink:

Darker

Dakle, i sa dodatnim obja¹njenjem nisi skapirao poentu: dakle, ne branim, JER NE MOGU DA BRANIM NE©TO ©TO NISAM GLEDAO, samo OSPORAVAM tvoje pravo da napada¹ ne¹to ¹to nisi gledao... postoji razlika i nadam se da je uviða¹ :cvet
Prièao sam sa ljudima koji prate od poèetka, kao i ja i niko se ne seæa takve scene :wink:

©to znaèi da æe scena tek biti, ili da je veæ bila, ali da je vrlo neprimetna :wink: ©to dalje implicira da je èitava prièa naduvana do besmisla... A mi ovom prièom taj besmisao produ¾avamo i pritom idemo u off :cvet

Elem, Nikola Kojo je fenomenalan, samo se nadam da neæe proguttai celu seriju kao ¹to se desilo u Crnom Gruji...

mimil

Poljubac se desio izmedju gej mladog bracnog para, kojima je Svaba uvaljivao neke burme...

Ne znam kako sam samo ja to primetila, a seriju ne gledam redovno jer mi se uopste ne dopada. Previse psovki, radnja nikakva, a dobri glumci... Osim Djuricka koji je smorio i boga i narod, sa sokovima i ostalim reklamama, a sad vidim vodi i karaoke na pinku...
Cini mi se da je serija samo dobro ispromovisana, cekam kao nesto da se desi, a ono nista... Fore provaljene, jedino sto valja je tih par epizodnih uloga... A poljubac mi je najmanje zasmetao...

Darker

To je bilo na poèetku druge epizode, verovatno... Abitno...
Hvala Mimil, anyway :cvet

malena

Sad se i ja setih da sam to videla,ali meni je to skroz proslo ne zapazeno...

Maslacak

Meni se serija èini prilièno dobra, ali ne mogu ja da gledam bilo ¹ta ¹to zahteva redovno praæenje, stvarno retko gledam tv...

Jedino znam da je glumac koji igra onog nekog narkomana... sav zarastao u kosu i bradu, mr¹av... "daj mi malo horsa, dobiæu ¹eæernu bolest"... :K
E taj, ne znam ko je, ali je SJAJAN!

nasty girl

Quote from: malena on 12-12-2007, 08:06:47
Sad se i ja setih da sam to videla,ali meni je to skroz proslo ne zapazeno...

ja isto nisam primietila... :hmm

a sreija je odlicna... :wink:

AquArius

Ja Pikca zamisljam ko Pikca i nikako drugacije.
Ako nije, a on najuspesnije izgleda kao - narkoman.

hihi

Maslacak

Meni lièi na Aziru malo :stid:
:K :K

igrackica

Jujuju, Maslacak  :batina  :stid:  :K
Lik je sou! "Nista, ali nista, ni da me takne!"