Kozmetologija

Started by mullala, 25-07-2006, 18:54:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kamicak

Preporucila bih ti da makar procitas, stvarno nisu problem i mislim da ce ti oduzeti 15-20 minuta max..za pakovanje ide prica o strip/blister (za tablete-jednodozno pakovanje), rastvori i tecni dozirani oblici-u staklene bocice, kao visedozni oblici blabla.Za prosejavanje uvek moze da prodje prica o sitima ( sto ti je sigurno poznato sa vezbi), prosejavanje se vrsi na sistemu sita, koji rotira ili osciluje..srecno! :wink:

Djordje_L

Hvala puuno, i na korisnim informacijama i na lepim zeljama. I'll do my utmost.  :wink:

labus

kad su termini u februaru?da li neko ima kombinacije kod primorac?unapred hvala!

zekszeks

Molim vas, ako neko zna neka napise kada koja profesorka ispituje kozmetologiju u martu, pliz. Unapred zahvalan

mullala

I meni bi vrlo znacilo da znam kada ispituju i kada je potvda ispita...
Hvala unapred
Pozz

mmilica

Ne znam do kad je potvrda, a za datume su mi rekli ovako:

Ibric 17.
Parojcic, Savic i Primorac 19.
Djuric 11.
Vuleta 12.
Milic 10.

zekszeks


zt

potvrda je 5og od 9 -11

zekszeks

Ako je neko odgovarao kozmetologiju kod prof.Savic, pliz neka napise kakva je i sta voli da pita?

philoserbiana

mozda ovde nesto pise o prof.savic,iscitaj temu...ja samo znam da je na vezbama bila temeljna...potencira na osnovnim stvarima iz tehnologije  :K2:

mullala

Hvala za info dragi forumasi :)  :a

guja

zna li neko kad koja prof pita u aprilu?  :thanx2:

kroki

Neko je pitao za prof.Savic, pa da odgovorim. Ja sam kod nje sad pre neki dan odgovarala tehnologiju i zena je sasvim ok, trazi da povezujes, ne detaljise uopste, bitna joj je sustina i da razumes, a ne da biflas sve ono ko telefonski imenik. Za nize ocene, zaista samo sustina i osnovne stvari. E, sad, ja bih ZAMOLILA nekog da mi javi kad je potvrdjivanje kozmetologije za april, posto nisam u mogucnosti da odem do faxa i vidim sama. Hvala unapred!!!  :help2:

TweeTy

Pitaju 14. i 16. aprila. I to Milic,Djuric i Vuleta 14. a ostale prof. 16. aprila.

wolfeitzckie

kad je potvrdjivanje?