Kozmetologija

Started by mullala, 25-07-2006, 18:54:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

HromiDaba

i meni bi puno znacilo kad bi neko bio ljubazan da okaci ispitna pitanja, ne mogu nigde da ih nadjem, a bas mi je bitno&hitno 

AnaCrvena

evo pitanja u prilogu...

HromiDaba


sasska

Evo kome treba .....ma narode sve ima na internetu! :)
Ovo je ujedno i deo predavanja ako neko nije stigao da zapise :D

blabla3

Ljudi gde ja da nadjem predavanja?jel ima negde na netu?na sajtu stoje samo obavestenja,a nema materijala sa predavanja?
:help3: a knjiga gde se kupuje? :help2: :H

*TIJANA*

Quote from: blabla3 on 19-11-2009, 13:52:22
Ljudi gde ja da nadjem predavanja?jel ima negde na netu?na sajtu stoje samo obavestenja,a nema materijala sa predavanja?
:help3: a knjiga gde se kupuje? :help2: :H

Ima li neko predavanja da nam posalje?  :help2:

joe13

Pogledaj u fotokopirnici(pored skriptarnice) sta je ostavljeno sa predavanja,prof.uglavnom ostavljaju te folije,samo naglasi da ti da bas za KOZM,iskopiraju ti odmah :cvet

*maja*

Kad sam ja poslednji put pitala (pre 10tak dana) nije bilo nista od predavanja u skriptarnici..
Da li i za kozmetologiju vazi da nema koncepta?

andjela-m

 Cula sam da su od februarskog roka u opticaju nova ispitna pitanja? Jel' zna neko gde se mogu naci?

joe13

Quote from: andjela-m on 25-01-2010, 23:03:45
Cula sam da su od februarskog roka u opticaju nova ispitna pitanja? Jel' zna neko gde se mogu naci?
Da li je ovo tacno?Neka napise neko ko je isao na predavanja ili odgovarao u ovom roku?Hvala :cvet

tixy

Koliko ja znam,jos uvek su aktuelna stara pitanja,s tim sto su izbacene paste za zube,a to je samo 1 pitanje...  :wink:

joe13

A odakle spremate kolokvijum?Da li postoji neki prirucnik za deo iz ind.far. i GMP,ili papiri koje dobijate na vezbama?Da li to moze da se nabavi u fotokopirnici ili skriptarnici?Znam da postoji prirucnik za kozm.deo.Hvala :cvet

Nea

Postoji knjiga koja obuhvata industrijski deo i DPP i kupuje se u skriptarnici.
To je za usmeni ispit, mislim da je preobimno za kolokvijum.

joe13

Da,znam za knjigu za usmeni ali me konkretno zanima odakle se taj deo sprema za kolokvijum,tj.da li postoje papiri za vezbe iz ind.farm. i GMP,ili neka skripta ?

milenica

  dragi jel ima neko link ili da mi posalje

  slajdove sa predavanja

  STABILNOST FARMACEUTSKIH PREPERATA
   prof. Ibric