Telenor rodjendan

Started by Bred, 07-11-2007, 13:21:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Telenor roðendan
Mi slavimo roðendan, vi dobijate poklone!

U èast prvog roðendana u Srbiji, Telenor je svojim korisnicima spremio poklone iznenaðenja!
Postpaid

Poklon za postpaid korisnike je do 1500 dinara popusta za sve telefone.
Poklon mogu da dobiju svi korisnici bez ugovorne obaveze i korisnici kojima je ostalo manje od 90 dana do isteka iste.


Prepaid

Svi koji do 30. novembra izaberu novi Telenor prepaid broj, mogu dobiti poklon: 1500 dinara bonus kredita!

I to nije sve!

Veliki roðendanski poklon od 1500 dinara bonus kredita æe dobiti i svi oni koji veæ poseduju Telenor pripejd broj i koji nam po¹alju èestitku tokom meseca novembra!

Autori pet najkreativnijih èestitki po na¹em izboru æe dobiti izuzetno lep nagradni paket koji æe biti dostavljen na kuænu adresu. Imena nagraðenih æemo objaviti na na¹em sajtu 15.12.2007.

Ponuda va¾i od 1. do 30. novembra.

Bonus se ostvaruje pod sledeæim uslovima:

    *
      Za svaku dopunu od 300 i vi¹e dinara, korisnik æe dobiti 150 dinara bonusa za pozive i SMS poruke ka svim nacionalnim mre¾ama.
    *
      Bonus od 150 dinara æe biti aktiviran u roku od 24 èasa od uno¹enja dopune.
    *
      Korisnik mo¾e da dobije samo jedan bonus meseèno.
    *
      Maksimalan iznos bonusa je 1500 dinara, od novembra 2007. do decembra 2008. godine.
    *
      Ako korisnik ne dopuni kredit sa 300 ili vi¹e dinara u toku meseca, neæe dobiti bonus vrednost tog meseca, ali nije iskljuèen iz bonus programa. Po narednoj dopuni od 300 ili vi¹e dinara, dobiæe bonus ponovo.
    *
      Bonus je moguæe potro¹iti u roku od 30 dana. U suprotnom bonus æe biti izbrisan.
    *
      Promocija æe biti aktivna tek kada korisnik dobije potvrdu u vidu SMS poruke.

Èestitku mo¾ete poslati sa portala Moj Telenor.

telenor.co.yu/?section=private&page=3778

pig_am_am

otisla ja na taj portal da posaljem cestitku. i pitaju me sve,ime,prezime,jmbg,adresa,...sve!
kakva dobra fora sa tim rodjendanom. da te istresu iz gaca. necu tako. adresa mi je "pazi da ti ne kazem 3" :>

i nista...valjda sad jos treba da kupim kredit od 300 min,pa ce na to da mi daju 150 din. eto poklonaaaaa...pf!  :gay:

jos mi glupa i cestitka... :>

Wlada

Мени су додали 150 динара... Фино!
А пиги што се тога тиче ја УВЕК остављам тачне податке...
А веруј ми да им никада нисам дозволио да ме цимају док су промоције и сл.
(само чекам да неко моје поверење злоупотреби  :batina   :wink: )