Studenti otcepili Kosovo!

Started by Wlada, 08-11-2007, 22:32:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Wlada

Иначе у студентском листу који је ових дана кружио факсом, на другој страни политичка карта Европе са државом Србијом и државом Косово  :wall: 

Неко треба да одговара за то!!!

Ayrton Senna

#1
Ne samo da odgovara, treba ga za ¹iju, pa u Pri¹tinu, ako pre¾ivi jednu noæ na ulici, onda mo¾emo i da mu sudimo. Oèigledno je u pitanju neka studentska mu¹tra koja i ne zna ¹ta pi¹e, samo prenosi gluposti koje mu je neko zadao za domaæi. Da li oni misle da su svi studenti maloumni i da nepoznaju istoriju sopstvene nacije???

Prizren(manastiri i hramovi), Peæka Patrija¹ija, Visoki Deèani, Graèanica, Deviè........
©to mu¹tra nepi¹e o zaostav¹ini Srpskih Kraljeva na Kosovu i Metohiji?
Nikad nije ni video iste, kao i Kosovo i Metohiju! Nikad nije ni kroèio na SVETU SRPSKU ZEMLJU!!!
A da jeste, ne bi mu savest dozvolila da se igra proricanja, i ¹tampanja pomenute karte.

Stidi se!!!

Wlada

Тај који је поставио "то" у листу не би могао да на истој карти покаже где је Србија, и то је још једна застрашујућа ствар!!
Не желим то да стављам овде, али можете се уверити ако набавите и окренете на страну број 2.

Bred

#3
stvarno , sad pogledah i mogu reci da sam se sokirao. Bruka i sramota! :face:  :wall:

Ako neko moze da preskenira sliku , neka to i uradi.

A sad cu i da im posaljem i protestni email!

Wlada

Колико је њих који су прелиставали часопис уопште видело да им државу представљају онакву каква није?
Верујте... Нема их много!  :namcor

Академци, СРАМОТА!

tarantulica

Ko su urednici tog studentskog lista?
O kom listu uop¹te prièamo?  :hmm

Bred

#6
ja prvi nisam obratio paznju, priznajem. verovatno zato sto je mnogo sitno.  :stid:

Ayrton Senna

Mo¾emo li da saznamo ko je odgovoran, da ja malo poprièam sa dotiènima?
Kada nekog pogledam u oèi mogu mnogo vi¹e da proèitam, nego njegovim delom, mo¾da je osoba neobave¹tena da je Kosovo i Metohija ZVANIÈNO SRPSKA POKRAJINA. A ako poku¹a da me ubedi u suprotno, biæe iznenaðen mojom reakcijom.
:namcor  :namcor  :namcor

Bred

Ljudi, verujem da je nehoticna i nenamerna greska, nemojte da prenagljujete. Verovatno ni o ni nisu obratili paznju a mapu preuzeli odnekud.
Inace izdavac je Savez studenata Beograd.

Pedja

Некога треба  :batina  :box


vucko81

Takve treba ¹to pre izolirati i dobro im pokazati gde je Kosovo, da je SRPSKO i sa æe uvek tako biti!
a izdajnike treba :batina :djavo :namcor puc

Ayrton Senna

#11
Poslu¹ajte jednu autorsku pesmu, da vidimo ¹ta æete reæi posle.

jeca87


darusaz

На стуб срама са њима!  :F

Бреде, ево скениране "мапе".  :~

(http://usera.imagecave.com/petarpetrovic/scan002.jpg)

Luximus

Ma ko da su oni vidjeli sta stavljaju...glupanderi...