Studenti otcepili Kosovo!

Started by Wlada, 08-11-2007, 22:32:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pereca

Evo ja cu licno pitati ljude koji rade u Studentu sta se zapravo desilo.
Verujem da je u pitanju kopiranje karte i neobracanje paznje. Povrsnost.
Naravno da nije opravdanje i najmanje sto mogu uciniti je izvinjenje u narednom broju (list izlazi jednom mesecno).

List student se finansira iz Budzeta Republike Srbije, preko Ministarstva prosvete.
Tako da prica o placenom nalogu objavljivanja takve karte ne stoji.

Ma dajte, kakvo opipavanje studentskog misljenja. Ko da to neko zarezuje danas.
A i to bi bilo odradjeno u nekom popularnijem mediju. Student je list koji jedva prezivljava a i tiraz mu je mali.

Bred

ma da pereco ali takva nenamerna greska bi ih skupo kostala, zamisli da je doslo do medija? rascerupali bi ih , pogotovo sad u ovom osetljivom trenutko povodom pitanja KiM. Mogli bi odmah da stave katanac na vrata. :! :wink:

vucko81

Ако их финансира држава још горе, онда их треба затворити и позвати на одговорност. Ово за медије није лоша идеја да то објаве да се разјасни ко су они.

Maslacak

#48
Koliko ja znam, KiM je i u SFRJ bilo najsiroma¹nija oblast (preciznije, oblast sa najniim standardom), i naravno da su ¾iveli pre svega od svoga rada, ali jesu velike pare iz bud¾eta zbog nerazvijenosti i¹le dole, i to je bio trn u oku i Slovencima, i Hrvatima itd...centralizam Beograda koji je upravljao parama koje oni zarade i slao ih negde gde ih oni ne vide...jedan od razloga za raspad Juge.

Ono ¹to mene zanima je ovo: recimo da je karta kopirana, a verovatno jeste, i ne verujem ba¹ da je nekakva teorija zavere u pitanju, samo u¾asna nepa¾ljivost i nepromi¹ljenost...
otkud to da postoji takva karta, ko je to u startu nacrtao i od¹tampao tako?  :hmm Mislim, prosto reèeno... karta je netaèna.

AquArius

Ok.

Ja sam na moru u Grckoj,
pre nekoliko godina,
u setnji,
u izlogu,
videla GLOBUS
sa Kosovom drzavom.

Ostala sirom otvorenih ociju.

Maslacak

Ohoho  :shock
znaèi to je zapravo odavno... za¾ivelo?  :wall:

Darker

Pa ljudi skontali ISTINU mnogo pre nas :wink:
Da li predsednik, premijer ili ja ili ti mo¾e da ode kad mu dune u Pri¹tinu?
Kosovo je srce Srbije. Zahvaæeno kancerom i masnim tkivom. I IZVAÐENO. Na ¾ivo... :hm

Girl

He, he, pa znate onu izjavu: ''Eeee, necemo mi lako dati Kosovo!''
(inace, rekao neko od politicara koji ''brane KiM'')

Ayrton Senna

OK, opet moram da vas vratim na poèetak prièe.

PARA VRTI GDE BURGIJA NEÆE.

Mislim da svi znamo koja strana kupuje re¹enje Kosovsko-Metohijskog problema. Ako je neko sposoban da plati milione u srebrnim koferima za tuðu teritoriju, ¹ta mislite koliko im treba da kupe i ¹tampariju koja izraðuje geografske karte? Moram li jo¹ da navodim odakle potièe taj novac?


pig_am_am

da pogodim nesto... najprometniji putevi droge imaju neke veze?
taman ide i kroz severni deo grcke u kome je bar 50% stanovnistva albansko.


ili mozda mislis na nesto drugo... :hmm

mikele

Видео сам примерак овог броја,има га доле у просторији СД и студентске организације.Па ако некога занима,може да узме примерак овог ђубрета  јер нама доле не треба.Примерак је бесплатан
За који дан ће летети у канту :bljak:

Ayrton Senna

U kanti neæe biti ba¹ koristan, najbolje bi bilo da se svi primerci vrate tamo odakle su do¹li.
A ako treba, mo¾emo i da ih spalimo.

endi

Darker, danas postoje vrlo efikasni citostatici! Uz odgovarajuæu terapiju... Ne sme samo biti predaje!

pig_am_am

Quote from: Darker on 19-11-2007, 22:14:58
Pa ljudi skontali ISTINU mnogo pre nas :wink:
Da li predsednik, premijer ili ja ili ti mo¾e da ode kad mu dune u Pri¹tinu?
Kosovo je srce Srbije. Zahvaæeno kancerom i masnim tkivom. I IZVAÐENO. Na ¾ivo... :hm
...i to ce metastazirati po celoj evropi jer ni tamo nije benigna situacija...a onda ce neko shvatiti da se ni bez supka ne moze.i bez njega moze da ode glava (jer oni srbiju smatraju supkom)

Darker

Sine, svinjo, ista prièa kao 1389-te. I tad smo istu prièu vrteli i tad ih je bolelo d... I bili su u pravu, i te kako su mogli bez ¹upka :wink:
Pisao sam o tome veæ naveliko odavno na forumu, ajde da ponovim: ©TA MI IMAMO OD TOGA ©TO ÆE KOSOVO OSTATI U SRBIJI? Smislen, argumentovan odgovor?
Sem emocija i crkava (zbog kojih mi se ne CRKAVA), ¹ta imamo od toga?

Po¹to je moj odgovor(oko koga mo¾e da se polemi¹e) na to da nemamo ni¹ta, ajde da vidimo ¹ta je bolja opcija za ljude koji actualy ¾ive dole.
Treba biti hrabar, ali treba biti i mudar. podjednako...