Work & Travel USA

Started by Wiseguy, 13-11-2007, 19:55:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Wiseguy

Pa, drage kolege i koleginice, mislim da je vecina vec cula dosta o ovome, tako da u ovom uvodnom delu necu mnogo da pricam...

Radi se o programu agencije "United Work and Travel" - www.unitedworkandtravel.co.yu (http://www.unitedworkandtravel.co.yu). Pod program ne potpadaju samo brucosi i apsolventi. Svi ostali da. Program nudi razlicite poslove od ove godine (na bazenima, u Disney parku, na golf terenima, u restoranima...). Ponuda nije prevara, imate moju rec jer je moj rodjeni brat isao ove godine (vratio se u septembru, a radio kao spasilac na bazenima), i super prosao, pa sada radi za ovu agenciju kao koordinator.

Ovo su samo najosnovnije informacije, pa ukoliko je neko zainteresovan da ide u Ameriku po dolare, evo i brosure u kojoj ima mnogo detaljnijih informacija o svemu. Ako neko zeli bilo sta da pita van brosure, na kraju su kontakti koji su za to zaduzeni. Za Beograd i Krusevac, zaduzen je moj brat - Milos Zivadinovic.

Brosura:   

Wlada

Мени излази неки сајт на коме је све на шведском језику  :hmm

marer_86

... meni je ok ... ja sam skinuo brosuru u wordu ... sev je ok

nasty girl

Quote from: Wlada on 13-11-2007, 20:43:07
Мени излази неки сајт на коме је све на шведском језику  :hmm

takodje....

Quote from: marer_86 on 13-11-2007, 20:46:00
... meni je ok ... ja sam skinuo brosuru u wordu ... sev je ok

ne misli Wlada na brosuru nego na gore pomenuti sajt....

Wiseguy

#4
Ljudi izvinite, sajt je trenutno pod nekim izmenama, javicu vam blagovremeno kad zavrse sa tim. Nisam znao to kad sam objavio. To ce vrlo brzo da se resi.


Ukoliko neki apsolvent ili brucos ima izrazitu zelju da ide, postoji mogucnost da se to ostvari na "h2b" vizu ili srpski receno na radnu vizu. Dok ostali idu na studentsku. Poenta je u tome da su za njih brucosi i apsolventi rizicna grupa (svako moze da upise faks i bude brucos na papiru samo da bi mogao da ide preko studentske vize, a apsolventi su rizicna grupa jer oni prakticno imaju najvise razloga da na sve moguce nacine ostanu tamo ako uspeju da verifikuju dotadasnji tok studija).

Wiseguy

#5
Ljudi, posto ste bili radozali za sajt, verzija sajta na engleskom je www.unitedworkandtravel.com (http://www.unitedworkandtravel.com), jos uvek se ceka da puste u promet nasu,  ne znam bas najbolje razloge, ali bice. Uostalom, oni koji planiraju da idu, moraju da znaju dobro engleski pa i na ovom sajtu mogu uraditi sve sto ce moci i na nasem...(online aplikovanje, informisanje...)

Proradila je i nasa verzija sajta...