Kolokvijumi iz Farmakognozije 2007/08

Started by tixy, 23-10-2007, 17:14:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tixy

Dodajem jos jedno pitanje za profesora - kada ce biti kolokvijumi za studente koji imaju sve vezbe u ovom semestru?

Rokenrol

Moram da ponovim pitanje odozgo,jos nema odgovora,a bitno je,ne zamjerite...kada su kolokvijumi iz Farmakognozije?Orijentaciono bar da znamo,jer bitni su nam ti kolokvijumi.

morska_vila

 :hm
prvi kolokvijum je bio nakon prvog semestra, dakle krajem januara ili moguce polovinom februara, a drugi kolokvijum mislim krajem maja...nek me neko ispravi ako me sjecanje vara posto nisam odradila iste.

shumshi

Koliko se ja secam...
prvi je nama bio posle januarsko-februarskog roka
a drugi, tako pred sam kraj maja...  :)):

Adonis_Vernalis

Kolokvijumi (tacnije, polovine ispita) odrzavaju se kada se zavrse vezbe iz odgovarajuce oblasti. Dakle,  obicno to bude, po dogovoru, negde u januaru-februaru, ili u maju. Ko na oba dobije > 8, ne polaze prakticni.

Bred

a trudite se da na oba dobijete >8 jer vam je to olaksica i precica  :wink:

Ksenija

KOLOKVIJUM iz Hemijske analize bice poslednje nedelje februara ili prve nedelje marta!ovo je zvanicna informacija..posle tolikih previranja i pregovaranja oko termina ,dobili smo da to bude posle roka...
Jos uvek se ne zna tacan datum zbog amfiteatra,ali se zna da ce biti u popodnevnim satima(zbog predavanja)

tixy

A kad je kolokvijum iz mikroskopije & makroskopije?

Ksenija

Makro i mikro je valjda prve nedelje marta...ali to nisam sigurna...to sam cula ...

marer_86

kolokvijum je 23. februara!
hemija droga je u pitanju

Ksenija

Potvrdjivanje je 21.JANUARA nisam sigurna za vreme..upravo jer postoji mogucnost da se polaze ovaj kolokvijum i u vreme prakticnog ispita,pa ako je neko zainteresovan ...sumnjam da ce biti mnogo takvih,ali postoji i ta mogucnost da se zna

anica_maja

ne znam gde da pitam ovo pa cu ovde da ne otvaram novu temu,kada je potvrdjivanje za prakticni ispit za 11.2. ?

Ksenija

Quote from: anica_maja on 28-01-2008, 09:17:21
ne znam gde da pitam ovo pa cu ovde da ne otvaram novu temu,kada je potvrdjivanje za prakticni ispit za 11.2. ?
nisam sigurna ali mislim da je potvrdjivanje bilo ujedno 21 januara i za prakticni..

djina

Jel odlozen kolokvijum iz gnozije? kada cemo znati da li je odlozen?

Ksenija

kad budemo imali zvanicne informacije,napisacemo! :hm