EXIT 08

Started by Cecilly, 20-11-2007, 22:39:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Cecilly

Ulaznice za Exit 08 4.490 i 5.490 dinara
|||| - 21.11.2007. - 22:31

Karte za „Exit 08” po promotivnoj ceni od 4.490 dinara moæi æe da se naruèe i kupe poèetkom decembra, a prodavaæe se samo najvernijim posetiocima koji veæ godinama prate festival. Ulaznice u pretprodaji æe ko¹tati 5.490 dinara...

IZUZETNO - Karte za Exit moæi æe da se naruèe i kupe poèetkom decembra po promotivnoj ceni od 4.490 dinara. Organizatori su najavili da æe zbog izuzetno velikog interesovanja za predstojeæi festival, moguænost da rezervi¹u najjeftinije ulaznice imati samo "najvernija publika koja veæ godinama prati Exit".
Neophodno je da se registrujete i otvorite nalog na sajtu myexit.org. Zbog tehnièkih ogranièenja moguænost kupovine ovih ulaznica va¾i samo za publiku iz Srbije. Po¹to se rasprodaju ulaznice po promotivnoj ceni, ulaznice za Exit u pretprodaji ko¹taæe 5.490 dinara.
Ukoliko do sada niste imali svoj nalog, mo¾ete se registrovati i otvoriti ga do 27. novembra ove godine. O taènom datumu poèetka prodaje ulaznica po promotivnoj ceni za Exit 08, kao i o datumu poèetka pretprodaje za publiku iz Srbije i regiona, organizatori æe blagovremeno obavestiti na stranicama oba sajta - www.exitfest.org i www.myexit.org. Samo èlanstvo u MyExit.org nije i garancija da æete doæi do ovih ulaznica jer je njihov broj ogranièen, pa æe samo najbr¾i MyExitovci obezbediti ulaznicu po najni¾oj ceni. Svaki èlan æe moæi da rezervi¹e samo jednu ulaznicu.

24sata

Darker

Inaèe, sledeæe godine exit traje od 10.og do 13.og jula...

Rokenrol

Karta za Exit rezervisana,narucena  O0 sad sam miran :plez

Rokenrol

Exit nam pada taman posle julskog roka ljudi, idealno  O0
Uz vec najavljene Sex Pistols...juce najavljen Nightwish, na otvaranju...ovo se tek zahuktava, ove godine Exit razvaljuje, ubjedjen sam :wink:

Darker

Smoooooooooooooooorrrrrrrrrr

Za¹to ba¹ 10.jula Nightwish, za¹to exit nije u avgustu, neeeeeeeeeeee :wall: :wall:

rebel

#5
Quote from: Darker on 13-02-2008, 02:47:56
Smoooooooooooooooorrrrrrrrrr

Za¹to ba¹ 10.jula Nightwish, za¹to exit nije u avgustu, neeeeeeeeeeee :wall: :wall:

Pa koji je onda to problem?

SEX PISTOLS-i na "Exit-u"!
Po najavama legendarni pank bend dolazi u nedelju Srbiju 13.juna!
Vi¹e informacija na sajtu festivala.
http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=2011&Itemid=87

Darker

[off]problem je ¹to je to sred ispitnog roka[/off] :wink:

rebel

Quote from: Darker on 14-02-2008, 00:23:24
[off]problem je ¹to je to sred ispitnog roka[/off] :wink:

Ne volis ih dovoljno onda....

Darker

Biæe da je onda to :cvet
Nazad na temu!

Nightmaster

Hoce li doci Depeche Mode?

Darker

Ne pomeinju ih ne¹to, ali se ¹u¹ka o Foo Fightersima i Bjork.

Lilika

Ja kao da sam negde cula da dolaze The Killers  :~ Trac ili istina ?

besno pile

da,da...chula i ja za bjork.
a jos i killersi....mmmmm!
:happy: :happy:

ali svake godine se tako izlozim,i onda.... :ohwell:

avgogh

mislim da jebjork je sigurna, ja negde procitah da je to potvrdjeno... a nightwish su "zaduzeni" za otvaranje EXIT08

_d.0.t_

^Bjork sigurna?

QuoteLast Tuesday Björk dedicated Declare Your Independence to Kosovo, and she did the same last night. Later that night she told me that the organizer in Serbia had contacted her agent on Wednesday, the day after our first concert when she sang “Kosovo, Kosovo” in DYI. The reason: To cancel our concert in Serbia. .

What a world we live in.

The good news is we will go to another place instead, a country I have never visited but have always wanted to.

    http://www.blog.bjork.com/ (http://www.blog.bjork.com/)


jedino shto je sigurno je cirka 5000 Engleza...