Adonis u akciji :)

Started by Bred, 26-07-2006, 21:27:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Smrda

pa ne bi bilo uljudno baciti tolike godine niz reku!?! :)
nego mene zanima,Adonise da vi  pustite link za neki sajt ili bar literaturu o kineskoj homeopatiji,pa da procitamo nesto korisno o tome?
i da li je uopste kod nas alternativna medecina regulisana zakonom,zna li neko?

Lusi

E evo sanse da primenim znanje farmakognozije i pre ucenje!Postoji potencijalna pomoc sa moje strane za dedu?!Gde bih i na koji nacin mogla da nadjem fitopreparat na bazi americke patuljaste palme sto ste davno pomenuli?hvalaaaaaaa

Adonis_Vernalis

#32
Lusi,

svaka bolje snabdevena apoteka vec ima taj preparat... Pokusaj da nadjes "Prostamol" od Berlin-Chemie/Menarini... on je jedini registrovan kao lek, a ne kao bogojavljenska vodica...

I izvini na zakasnelom odgovoru. Ova tema je prilicno mrtvosana, tako da retko naletim na nju, obzirom na cinjenicu da je ovaj forum postao neizmeran...

@ smrda... nemas pojma koliko mi je mrsko da ovaj nick ukucam svojerucno... upravo danas je na mom institutu odbranjen diplomski rad na temu "Najvaznije biljne vrste koje se koriste u Tradicionalnoj kineskoj medicini"...

Smrda

Adonise,a sta fali mome nicku...moracu da menjam...nikome se ne svidja,shmrc!!!!!
hvala na informaciji....

Adonis_Vernalis

#34
Hm....  :hm

Zaista, sta fali nicku "smrda"?  :roll:

Devojka, farmaceutkinja, pa "smrda"!?

No, dobro, neka bude vasa volja...  :(

zoe

Smrdo, nick ti malo zdiba... :K

Smrda

dobro,dobro.....jasno mi je sve...sad je kasno da ga menjam..sem toga,bar je originalan :~....svi ste ga zapamtili,doduse,ne po dobru :>...ali sta sad... :) :)

Bred


Adonis_Vernalis

Ma nemoj...

Adonis je uvek "u akciji", imalo to veze sa prilozenim slikama ili ne... :)

Elem, hteo sam da porucim "smrdi" da slobodno, ako je interesuje, moze da dodje na nas Institut da pogleda sve sto imamo o kineskoj tradicionalnoj medicini. Ima ponesto...

A njen nick sam cak i ja prihvatio...

dancho

Adonis Fantomis,
LIV 52, ili tako nesto?
Neko indijsko zamesateljstvo koliko se secam. Imas li iskustva sa tim?

Adonis_Vernalis

Jeste, neka Ajurveda ili njen derivat...

Nemam iskustava, sem propagandnih pamfleta (o, da, deluje...). Jetra je u pitanju...

Ali, nemam ni negativnih informacija... jer dobar glas se daleko cuje, a rdjav jos dalje...

Smrda

Quote from: Adonis_Vernalis on 03-10-2006, 11:56:48
Ma nemoj...

Adonis je uvek "u akciji", imalo to veze sa prilozenim slikama ili ne... :)

Elem, hteo sam da porucim "smrdi" da slobodno, ako je interesuje, moze da dodje na nas Institut da pogleda sve sto imamo o kineskoj tradicionalnoj medicini. Ima ponesto...

A njen nick sam cak i ja prihvatio...
Hvala Adonise.....docicu.....:) :)
@ Bred,nemoj tako ostro,lepo rece covek da je uvek u akciji...ne mora bas to da ima veze samo sa biljcicama.....svestranost,Adonis je u akciji u razlicitim domenima....svestranost!! :~
:

Adonis_Vernalis

Svestranost = zbunjenost !?

Smrda

Quote from: Adonis_Vernalis on 04-10-2006, 07:10:52
Svestranost = zbunjenost !?
tesko bas da ste zbunjivi :)
a ako nastavim sa obrazlaganjem odoh ja u off i bred ce da me :F

Bred

[off]samo vas gledam[/off] :>