Oralno doba

Started by mina-L, 21-11-2007, 20:38:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mina-L

Jel gleda ko "Oralno doba" s Lanetom? On je car,pametan covek!Bas mi se cini da je Ceca imala ogromnu tremu od njega u prvoj emisiji!

Bred

bas sinoc u'vatih kad je bila sesa.
cini  mi se da joj grudi iz dana u dan sve vise rastu? :face:
ali da citiram laneta-prava je dama. :V :K

ORALNO DOBA LANETA GUTOVIÆA
Od 19. novembra ponedeljak-èetvrtak u 22.00h



Ko mo¾e da prièa i da prièa , a da nas ni malo ne umori? Koga publika obo¾ava dok nas on uverava u svoje prièe? Ko ume da nas zasmeje do suza i kome je sve opro¹teno èak i kada se o¹tro poigrava sa ljudskim slabostima i vrlinama. To je Lane Gutoviæ, veliki glumac, zabavljlaè i ¹oumen, jedinstveni i prepoznatljivi majstor za oralnu problematiku.

U novoj humoristièkoj emisiji Lane neæe govoriti sam, veæ æe se pripremiti da ustupi reè i drugima. Glamurozni umetnici, najeminentije politièke liènosti , svetski poznati sportisti imaæe priliku da prièaju o ljubavi i detinjstvu i da pevaju. Ovo nije emisija za suèeljavanje, grèevite odbrane i za¹tite, ovo je televizijska emisija u kojoj su ¾ivotna i politièka svakodnevica razlog za smeh.

Pogled u ovaj ¹areni kaleidoskop ponudiæe: skeèeve, „Pisma uredniku“, prièe o neverovatnim stvarima koje radi ljudi i dobru muziku. Ali pazite uz ¾enski orkestar koji daje poseban ¹timung pogled Vam se mo¾e zamutiti.

Otvorite oèi, a posebno izo¹trite sluh jer ulazite u novo doba zabave, u kome caruju reè, dijalog i pesma.

Voditelj: Milan Lane Gutoviæ

Produkcija: FOX televizija i WIP

e-mail: [email protected]

<a href="http://www.foxtv.co.yu/total-formati-ispis.php?subaction=showfull&id=1194617068&archive=&start_from=&ucat=1&" rel="nofollow">fox</a>

Darker

Gledao sam. Sesi ne rastu sise, nego se ona smanjuje, i nije prava dama nego prava 'ganka, bez namere da vreðam ikoga sem nje :K

Bez obzira na to, emisija je mnogo lo¹ija od onoga ¹to sam oèekivao, ipak je to fox koji ne mo¾e da pobegne od mentaliteta Marka ®iviæa ili ¹ta god...
Posebno me razoèarao njegov humor od koga sam oèekivao mnogo mnogo vi¹e...

*

Evo, napokon emisije za naseg admina - Ceca je gost u svakoj, podvlacim SVAKOJ!
Taman ces da nadoknadis sve vreme koliko se do sada nije pojavljivala na TV-u :bljak:

:116:

sandric

meni je ok emisija,mada me je Ceca zgranula,toliko je mrsava...usne su joj sveze napumpane a samo su silikoni ostali

*

Ajde sto je mrsava i sto ima te grudi kakve ima (mozda se njoj kojim cudom i svidjaju), ali kad sam juce bacila pogled i od nje ugledala samo bradavice, kontam da su vestacke, mislim da je sramota da tako izgleda majka dvoje dece, koju vise od pola Srbije smatra HEROINOM naseg naroda i uzorom!!! :batina

Al-Jasmina

 :cvet Malo smo odlutali od teme a to je Lane Gutovic i njegova emisija  :cvet Sesa je samo 1 gost   :)):

*

Ali, Jass, ona nije samo 1 gost, ona je inventar emisije a005

Bred

Quote from: * on 22-11-2007, 15:38:25
Ajde sto je mrsava i sto ima te grudi kakve ima (mozda se njoj kojim cudom i svidjaju), ali kad sam juce bacila pogled i od nje ugledala samo bradavice, kontam da su vestacke, mislim da je sramota da tako izgleda majka dvoje dece, koju vise od pola Srbije smatra HEROINOM naseg naroda i uzorom!!! :batina
:siza:

sta ti bre imas protiv da CECA bude inventar,a???????:batina :batina :batina :> :> :>

Al-Jasmina

 :cvet Bredonjo, ajde se preorjentisi na neku pretilu,
ne promovisi anoreksiju skrivenu silikonskim oblinama :lol: :lol: :lol:

:cvet

mina-L

Ceca mi je nekako mnogo vestacka,mislim da ne odgovara bas najiskrenije na Lanetova pitanja i govori ono sto bi narod voleo da cuje!
Meni ja Lane kralj,sama njegova faca me tera na smeh!

Roben

очекивао сам више од Ланета

Ksenija

vise mi se svidjao marko zivic...Lane je ok ali nije to to...
nisam mnogo gledala koja je uloga cece,ali razumem ako ce biti inventar emisije jer mora da nadje negde da se eksponira kad joj je na pinku zabranjen ulaz.Nisam obratila paznju sa njene silikone,u faci izgleda lepo i kosa joj je bila extra... :pljes:

*

Bice Ceca i na Pink-u i to exkluzivno, mislim za Novogodisnji program - tako da, Bredly, nemoj nigde da ides za docek, nego sedi ispred tv-a :K

Masha

*, ako si istinski fan, a ja u Breda ne sumnjam, onda moras da poslusas uzivo  :K sto znaci da se to ispred TV-a ne racuna.