Varate??? Kad???

Started by katarina, 27-07-2006, 15:14:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Souris

ja se slazem sa igrackom vi irvasi nemate pojma o cemu truckate....
:cvet :cvet

Al-Jasmina

Rudolfe,
da cujemo tvoju ispovest :smekerica:  :happy:
:cvet :cvet :cvet

Souris

ja sam rudolf a?????
ne znam ja sam nemoralan skroz..... :roll:

Mashrum

Kao što Igračkica reče..rasprava je otišla u totalno pogrešnom smeru,jer je malo ljudi skapiralo poentu.
Ili pročitajte postove by Pexualis ponovo ili odustanite( ne može čovek baš sve razumeti..kao što ja ne razumem npr.pedofiliju..) ili..štagod.  :happy:

Shaft,činiš mi se malko sužen..Ako neko nekog razume,to ne znači odmah vatromet ljubavi i uskakanje u krevet.
Onda bi svi uskakali kod svih i..zamislite tek tu nastalu globalarnu gužvu..usled sveopšteg..razumevanja.  :>

Shaft

@Mashrum
Ja ti se cinim suzen :lol: :lol: :lol: :lol: !!!
Opet kazem , nisam ja tu da moralisem , ne verujem da bi i mogao , ja samo konkretno odgovaram na postove koji mi bodu oci ( konkretno , prevara = pomisao na drugu osobo ; SMESNO )
@Milenica
:hmm :hmm Oooovaj sex za jedno vece , CCCCC ........Sram te bilo ! Salim se naravno , Milena sve si u pravu .....

igrackica

@Shaft  :F :plez
Opet izmisljas  :wink:
Znas ti dobro sta i kako ja mislim, tako da su pojasnjenja suvisna.
Do sad me niko nije varao, bar nisam saznala i nadam se da nece ni u buduce, ali od dva zla biram manje, bolje jedno vece s nekom, nego povremeno ili stalno da razmislja o nekoj!

@Mashrum
Sve si u pravu!

Varala sam, tako mi je doslo, bila sam klinka i luda, radila sam to kad me tip smori, kad postane previse dosadan, posesivan, ili kad prestane da se trudi, jer misli ako me je jednom osvojio da je zapljunuo teritoriju za ceo zivot. E, nema toga!

Eto, to je konkretan odgovor na temu!
Sad bih takvog istog momenta ostavila i to je prica o varanju.

A biti treci ili biti sa 2 istovremeno je visa matematika i o tome treba debelo porazmisliti i proanalizirati. Ne moze se kroz dva posta objasniti sve sto se tice prevara! Rece mi to jedan drug i skroz je u pravu!

*

:THEM:

I, ne dirajte mi igracku vise :*:

Mashrum

#247
Shaft,nisam ti to rekla zbog prevare=pomisao na drugu osobu,već zbog razumevanje=grand amor.
To drugo mi se činilo kao sužen view.
Kada bi postove čitao,a ne preletao-skapirao bi,šta sam ti napisala gore.  :happy:

Maslacak

#248
Ja nisam komentarisala ono ¹to je Pex prièao, ja tu uop¹te nemam ¹ta da ka¾em...apsolutno kapiram da ako se dvoje sliènih naðu, mogu tako i da funkcioni¹u i kraj...ja ne verujem da bih mogla funkcionisati tu, ali to nije bitno ako neko mo¾e, super je varijanta :happy:

Tema je varanje.
I ja komentarisah ono za ¹ta su se uhvatili enea i shaft... da li je razmi¹ljanje o nekom prevara ili ne... To me dotièe jer sam to do¾ivela. I prosto mislim da nije. Ok, mo¾da je to samo bedno pravdanje sebe pred sobom, ali i dalje mislim da je pokleknuti pred tim isku¹enjem mnogo gore nego ga samo zami¹ljati i boriti se sa tim u svojoj glavi dok ne uspe¹ da ra¹èlani¹ ¹ta je ¹ta - i ¹ta ti je va¾nije, i ¹ta je "pravo", ¹ta zaista oseæa¹, ¹ta je bolje. A mislim da velika veæina ljudi u dugogodi¹njoj vezi doðe jednom u takvu situaciju.

Igraèkice, ja te potpuno razumem, stvarno  :cvet Ne znam ¹to si se tako razljutila :( Namerno sam malo banalizovala i zezala se da ne bih otvarala svoje srce ovde :K Bila sam na klackalici :stid: Ali pre¾iveh... Samo sam htela da ka¾em da ne smatram da sam prevarila svog deèka time, veæ mi je upravo suprotno, drago ¹to sam to prebrodila, i ¹to sam na kraju ipak uspela da skapiram ko mi je va¾niji i ¹ta je ono ¹to reba oèuvati, ¹ta je ono ¹to ¾elim... Jer nije on bio kriv za moju klackalicu, veæ ja. I moj zbrkani mozak i emocije i neko ko me je podigao na pijedestal, a bio mi je bli¾e.
Eto, o tome se radi.

Roben

Слажем се са Шафтом он је најморалнија особа коју познајем  :happy:

lycos

Danas sam pricao sa ortakinjom, kaze " Imam decka, pa sta, necu da se udajem za njega. Ako mi se svidi neko drugi smuvacu se bez problema i kresnuti se. Sta fali tome. "

Wolf

Quote from: lycos on 29-11-2007, 20:35:09
Danas sam pricao sa ortakinjom, kaze " Imam decka, pa sta, necu da se udajem za njega. Ako mi se svidi neko drugi smuvacu se bez problema i kresnuti se. Sta fali tome. "

Jbg, ima svega. Mada, bude mi malo cudno
kad zensko izgovori te reci...

Enea

@shaft

ma bila ja tebi tetka saveta, seka persa, smeshna ili shta god..
razjasnili smo da ono shto sam rekla ako nije prevara, a ono stvarno nije fer.
mislim koj' cjesh ____ sa nekom ako mislish na drugu.. i koje su granice tog ludila i samokontrolisanja da se sa tom drugom ne po_____esh?
hteo ti ili ne, razmishljanja vode prevari, i zato JESU prevara..
ili ugushi svaku pomisao na drugu, i crkni u takvoj vezi!

Roben

Quote from: lycos on 29-11-2007, 20:35:09
Danas sam pricao sa ortakinjom, kaze " Imam decka, pa sta, necu da se udajem za njega. Ako mi se svidi neko drugi smuvacu se bez problema i kresnuti se. Sta fali tome. "

Добра ти та "ортакиња"   :face:

lycos

Quote from: Wolf on 29-11-2007, 20:40:13
Jbg, ima svega. Mada, bude mi malo cudno
kad zensko izgovori te reci...
Slobodna devojka, nema sta..
Tu se postavlja pitanje, da li smo mi veci frajeri ako spavamo sa svakom.. A sta su one ako spavaju sa svakim ?