Varate??? Kad???

Started by katarina, 27-07-2006, 15:14:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

sesily

      da i to ne tako retko!ovo ce verovatno da naidje na osudu svih vas koji ste drzali moralnu propoved ali ja sam bar iskrena.ne kazem da je to u redu i opravdano al je to tako dobar ventil...ili deo moje prirode kojem i dalje ne zelim da se suprotstavim.
     daj bre,ljudi mladi smo i kad cemo da experimentisemo ako ne sad???stvarno!verovatno nije prijatno da vam se to desi al bar onda sve maske padaju,znate na cemu ste i mozete da odete.ja sebe maximalno dajem u vezi pa ako to nije dovoljno tom nekom neka odlazi a ja jos verovatno nisam naisla na onog koji mi je dovoljan i koji ispunjava moje kriterijume tako da sam "dopune"trazila na drugom mestu a kad se pojavi taj pravi,koji ce potpuno da me zadovolji,preokupira,ispuni naravno da necu imati potrebu da "probam" drugog,poredim i experimentisem.
     varanje!?nekorektno ali vrlo korisno i poucno tako da za sad nemam nameru da ga izbacim iz svog zivota sve dok se ne pojavi neki koji ce zasluziti da budem posvecena samo njemu...  

Maslacak

Quote from: sesily on 05-08-2006, 19:42:29
verovatno nije prijatno da vam se to desi al bar onda sve maske padaju,znate na cemu ste i mozete da odete.

A da li bar dozvolis tim ljudima koje varas da ni ne bude maski koje treba da padnu i da odmah znaju na cemu su sa tobom?

Kao sto rece Aqua, samo ne treba drugima raditi stvari koje ne zelis, ili ti bar ne smeta da oni rade tebi. Nije to nikakva moralna propoved, to je cista emocionalna logika (ovo je moj novoizmisljeni izraz). :> Ukoliko tebi ne smeta da decko sa kojim si, takodje probava, eksperimentise i uporedjuje, onda je to jednostavno tvoj nacin i ja to potpuno kapiram :happy:


stef

 Mladi smo, treba to sve probati :twisted:. Kada ako ne sada. Svasta moze da se nauci. Kako se vezba voznja? Voznjom :police:....Kontas? Samo i tu treba da se odabere prava osoba. Jedino mislim da je varanje, stvarno izdaja kada u vezi postoji "fuzija". Mislim da me tu razumeju samo zaljubljeni parovi.

lijepa bosanka

Ma ako dodje do toga-varanja......nema tu vi¹e "fuzije".....
Ili uop¹teno...u pitanju je neko nezadovoljstvo....osobom sa kojom si.....ne¹to "ne ¹tima"!!!!
Jednostavno kada pristane¹ da sve proba¹ sa nekim drugim.....gase se osjeæanja prema osobi iz veze...

I na kraju.....ne stigne¹ nigde....nema¹ ni jednog ni drugog.....sama.....

Bred

Bilo kakwa wrsta takwog wezbanja neminowno dowodi do powredjiwanja osobe koju warate a ja zelim mirno da spawam ;-)

Maslacak

Istina :happy:

Ljudi...poistovecujete eksperimentisanje i varanje... a to uopste nije isto!

Moze se eksperimentisati i probavati bez varanja...ne treba ti veza i ponasas se u skladu sa tim. A ne imas vezu "za svaki slucaj" a vamo svrljas... To je jednostavno krajnje sebicno... Jedino ako i druga strana zna za to, i to joj ne smeta, mogu reci da je ok, ali u suprotnom je zaista nefer, i verujte, sve se to obije o glavu...

Coolgemini

Slazem se sa tobom maslacak...Za eksperimentisanje ti nije potrebna veza jer ako hoces da eksperimentises najbolje je u solo varijanti..Ne slazem se  sa tim da mladi,iako su mladi,imaju neogranicenih mogucnosti za isprobavanjem i trazenjem pravog i jedinog razloga koji vodi ka zadovoljstvu. :!.
  To se moze postici jedino ako licni prohtevi ukljucuju samo tebe i tvoj domen i ni po koju cenu ne remete tudju ravnotezu i egzistenciju. :roll:..jer na kraju svega,covek je po tome i jedinstven jer su mu date emocije da sa njima moze balansirati i napraviti razliku izmedju onoga sto valja i sta ne..ne kazem da covek i u toj varijanti ne sme nikad potegnuti za necim novim....to se poneki put moze i opravdati ako je motiv slucajne ili instinktivne prirode(kao sto je na pr motiv prevare) :wink:

shmizla

Ne pravim razliku izmedju prevare i varanja.
Slazem se potpuno...Nisam jos dozivela tako nesto, mada mislim da to nikad ne bih oprostila, jednostavno, kada sam u vezi s nekim dajem 100% sebe, i to ocekujem zauzvrat, a prevaru bih dozivela kao izdaju... Ne bih presla preko toga, mozda bih mogla da ostanem s tim nekim u nekom ok, korektnom odnosu, ali to bi bilo to... Ni govora o nastavku veze ne bi bilo...  :/

AquArius

Mnogo je napisano od mog poslednjeg posta, sa mnogo cim se slazem.

Kada si u vezi... odnosu (nekakvom)... sa osobom do koje ti nije stalo, onda sebi svasta mozes da dozvolis i mnogi i dozvoljavaju...
Pa ipak, ukoliko osoba zeli (citaj - ima razlog, a taj razlog je neko ko je vredan vremena, truda, osecanja i strpljenja) onda moze veoma dobro da se kontrolise...

Ali mislim da smo se negde svi slozili oko ovoga.

@stef ... o, da... razumemo  :happy:

Maslacak

Lepo receno Aqua... Eto, lepo smo se slozili :>




rade

Varam samo pogledom i ponekad mislima.
Flert nije varanje.

O0  :loptica  :Lj  :~  :police:  :cvet  :V

nasty girl

Flert JESTE varanje....

rade

Sorry!!! Ti nisi nikad flertovala?  :loptica

Bred

Flert bi i mogao da tolerisem pod uslowom da ne predje u nesto konkretnije i opipljiwije

nasty girl

Da ja jesam flertovala i to smatram prevarom....

ne bih mogla da tolerisem flert...