Varate??? Kad???

Started by katarina, 27-07-2006, 15:14:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

shmizla

ni ja ne bih tolerisala flert... :/

katarina

Otvorih ovu temu, otputovah, vratih se, a vi razvezli pricuuuuu......

ELEM, kakav flert BRE? I to je vid prevare! Em spustas sebe, em spustas onog sa kim si!!! Ima li neceg goreg!? Dosta ofucano! Sta kao sedis u kaficu, merkas lika, i ti si OK?

Bred

Ako uspes da merkas a da tvoj dragi to NE PRIMETI onda je ok. Uostalom to bi bila jos jedna tvoja slatka tajna :wink:

AquArius

Sve zavisi od toga koliko je flert ozbiljan.
Kod ozbiljnih ljudi i flert je ozbiljan.
Kod ozbiljnjih i veza je ozbiljna.
Pa je flert uglavnom nepotreban.

Sta ja znam, meni uvek nesto ima neko znacenje...

sesily

               flert!pa stvarno ne mogu da verujem!da li je moguce da ste svi vi za sad nasli sve ono sto vam treba u nekome ili je ovo obicno licemerje?pa zivi smo ljudi.normalno je da merkamo druge,gledamo...pa to je posmatranje okoline.valjda smo drustvena bica i uz to uvek trazimo nesto bolje...
               ili...sam ja nenormalno iskvarena.u stvari bolje da cutim i da ucim farmaceutsku i da slavim rodjendan sutra....poz svima

rade

BRAVO - NISAM JEDINI KOJI FLERTUJE A NE VARA.   :~

shmizla

Sesily - srecan rodjendan... :cvet
Mada, sto se ove teme tice, ipak mislim da je i flert prevara...Ja kad sam u vezi s nekim, dajem 100% sebe.. I ne radim ono sto ne zelim da se desi i meni... A svakako ne bih volela da uhvatim decka da flertuje s nekom... :/

Coolgemini

QuoteMada, sto se ove teme tice, ipak mislim da je i flert prevara...Ja kad sam u vezi s nekim, dajem 100% sebe.. I ne radim ono sto ne zelim da se desi i meni... A svakako ne bih volela da uhvatim decka da flertuje s nekom...
Hahaha...C C C...mala naivice.. :K.Jel si bas isto tako 100% sigurna da i ti ne bi flertovala sa nekim tipom  da si u cvrstoj vezi?? :hm

crazy ball

Quote from: Coolgemini on 15-08-2006, 22:46:24
QuoteMada, sto se ove teme tice, ipak mislim da je i flert prevara...Ja kad sam u vezi s nekim, dajem 100% sebe.. I ne radim ono sto ne zelim da se desi i meni... A svakako ne bih volela da uhvatim decka da flertuje s nekom...
Hahaha...C C C...mala naivice.. :K.Jel si bas isto tako 100% sigurna da i ti ne bi flertovala sa nekim tipom da si u cvrstoj vezi?? :hm
a kako bi ti reagovao da vidis da tvoja devojka flertuje sa nekim?

crazy ball

Naravno, podrazumeva se malo duza i stabilnija veza, ispunjena ljubavlju, harmonijom...bla bla bla
O0

shmizla

Naravno da sam sigurna... Kad sam s nekim, to je zato sto mi je do tog nekog stalo...

Coolgemini

Sve je dozvoljeno i opravdano dok se ne provali prevara.. :!..mada i to sad dosta zavisi od nacina prevare i motivacije... :`? :!

Al-Jasmina

Meni nije frka da malo flertujem,
mada kad sam najludje zaljubljena- obicno se osmehujem kao sumanuta naokolo
tako da ce biti i pogresno shvacenih momenata... :>

ali to ne znaci da bih varala...tj.
ostalo bi na vrcavom humoru  :wink:

Stvar je u tome sto se na neciji mig za fletrom
ne bih krenula ponasati kao da me taj neko osamario....
ako sam u vezi i volim,
logicno mi je da bih bila ljubazna,
samo to, doduse
ali IPAK jer je sve to kompliment! :cvet

katarina

Kad osetim potrebu za nekim drugim, upali mi se zuta lampica, a kada pozelim nekog drugog-crvena! Tad se obicno preispitam i ako je do toga raskinem, jer ocigledno nesto ne valja!

rade

Surovo, ali mozda nije ¹problem u partneru, nego u tebi.  :roll: