Varate??? Kad???

Started by katarina, 27-07-2006, 15:14:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

katarina

Glavna rec je "PREISPITAM SE". I kljucna! Nisam rekla da je tako u pravilu, ali jednom ili dva puta mi se to desilo, mada tad se vec bilo poklopilo da mnoge stvari nisu stimale...pa je tako bilo najbolje.

crazy ball

bravo Katarina   :~
niko od nas nije slep pa da ne primecuje druge ljude, ali razmisljati o tim primecenim ljudima na neki drugi nacin...tu vec nisu cista posla   
a mislim da bi svako od nas   :F  kada bi uhvatio svoju drugu polovinu u flertu

Alnus Glutinosa

Ja sam "slepa", zato nikad ne reci nikad i niko!!!  :/

katarina

To stoji, ali u nekim stvarima treba se drzati principa!
Pa vecina vara, zasto ne biti drugaciji? :)
Pozdrav za tebe, Glutinozice Bru _ _ _ _ _ _ :)

crazy ball

kad je neko zaljubljen do usiju on i ne primecuje nikoga, zar ne?
a ako pocnes da primecujes, da li to znaci da tvoja osecanja blede ili da u vezi vise ne dobijas ono sto ti je potrebno?

Alnus Glutinosa

Sta ja znam...Bila sam u nekim lepim vezama i mozda volela te neke ljude, ali sam opet jako primecivala druge! Valjda mora da bude 100%
:stid:

katarina

To je povazano jedno sa drugim-sva tri! da me ljudi ne shvate pogresno: primetim ja lepog momka ali nista vise od toga. Ma stvar je toliko jasna, da nemam vise sta da pojasnim.

sandric

Quote from: crazy ball on 16-08-2006, 11:35:58
kad je neko zaljubljen do usiju on i ne primecuje nikoga, zar ne?
a ako pocnes da primecujes, da li to znaci da tvoja osecanja blede ili da u vezi vise ne dobijas ono sto ti je potrebno?
Pa dobro ne bih se bas slozila...oci sluze za gledanje i kad cu da posmatram ako necu sada....Nema to bas nekih veza sa tim da li sam srecna u vezi...

Bred

Quote from: crazy ball on 16-08-2006, 11:35:58
kad je neko zaljubljen do usiju on i ne primecuje nikoga, zar ne?
a ako pocnes da primecujes, da li to znaci da tvoja osecanja blede ili da u vezi vise ne dobijas ono sto ti je potrebno?

E sad ono kljucno, kako osecanja mogu da blede?! Ako si bar imalo siguran u svoju sposobnost da “citas” ljude I odlucis da ta neka osoba zasluzuje tvoju paznju, kako onda mozes reci da si pprestao daje /ga volis?! Onda je problem u tebi zato sto TI nisi rascistio sta konkretno trazis I sta mozes da ponudis drugima? Ili nisi zadovoljan onim sto joj/mu pruzas? :hm


AquArius

Quote from: Bred on 16-08-2006, 22:24:44
...kako osecanja mogu da blede?!

Pricam o dugoj vezi, medju osobama koje se cene i vole. Poznaju. Zele da budu zajedno.

Tu osecanja uglavnom ne blede.
Mogu biti ugusena nekakvim spoljnim faktorima. Problemima. Brzinom zivota.
Moze da se javi talas zasicenja.

Svaki put se resava razlicito ili slicno, ali ... bez volje, ne bi se moglo nista...

crazy ball

pa objasni fenomen-sretnes divnu osobu koja definitivno zasluzuje tvoju paznju i ljubav,budete u vezi,zaljubis se i volis,ali jednog dana shvatis da si prestao da volis tog nekog kao partnera,aliti je i dalje drag...samo kao prijatelj...
koje reci tu upotrebiti ako ne-osecanja su izbledela...?

Coolgemini

U cinu prevare je doslo do gubitka osecanja...sam taj postupak govori puno o neuspehu i nesporazumu dvoje ljudi da pronadju zajednicku osnovu i probi nalazenja nekog/neke koji/a ce zadovoljiti odredjene nedostatke prethodnog...ali to nema veze sa stabilnim odnosom u kome postoji jaka emotivna bliskost i razumevanje i gde je mogucnost da emocije izblede gotovo nemoguca.. :!...Takvi pojedinci,u takvoj vezi,mogu prelaziti preko svih prepreka i iskusenja ali glavna cinjenica je da oni svim tim problemima i iskusenjima lako nalaze kraj i jos vise ucvrscuju svoju vezu..To ne znaci da ce slucajno zagledanje druge osobe ili vanredni flert sa istom dovesti do crasha i kraja,vec samo doprineti toj vezi da i dalje ostane stabilna...
 Sve dok jedan u vezi zna sta hoce i zna da pruzi svoj maximum i posvecenje,toliko mu se i moze vratiti...Ne mozes voleti nekog a da taj neko ne voli tebe...ravnoteza je neophodna.... :!...a emocije ce izbledeti u onom trenutku kada ta ravnoteza bude prekinuta i kada bude nastala specificna praznina u dushi... :wink:

shmizla

Sve dok jedan u vezi zna sta hoce i zna da pruzi svoj maximum i posvecenje,toliko mu se i moze vratiti...Ne mozes voleti nekog a da taj neko ne voli tebe..
Quote
to ne mora uvek da bude bas tako...moze da se desi da ti nekog mnogo volis i zelis da mu se posvetis potpuno, a da on tebe ipak posmatra samo kao dragog prijatelja...i nista vise... znam to iz licnog iskustva...

anthony

 . . . samo kada mi do osobe nije stalo ni 1%, tj. kad se pitam zasto sam uopste u vezi . . .

Coolgemini

Quoteto ne mora uvek da bude bas tako...moze da se desi da ti nekog mnogo volis i zelis da mu se posvetis potpuno, a da on tebe ipak posmatra samo kao dragog prijatelja...i nista vise... znam to iz licnog iskustva...
......Upravo sam o tome pricao....ravnoteza je nephodna za uspeh jedne idealne veze... :!...ako postoji iole neki predznak takve neravnoteze apsurdno je traziti krivicu u drugom..u tome oboje zajednicki ucestvuju i ako isti nisu uspeli da se razumeju i zadovolje,dolazi do crasha...veza nije za jednog...ona postoji za dvoje...za dvoje koji znaju sta hoce od sebe i koji imaju motivaciju i korak za unapred. :!..moguce je da jedan vise voli i ulaze..ali tada NE POSTOJI veza.. :/. tu jeste kocnica tog ideala i mnogi tada traze razlog te neravnoteze u drugima,pritom ne pomisljajuci da je mozda glavna kocnica u njima..tada obicno nastupa odbrambeni mehanizam jer je nesto postalo ''sumnjivo'' i gotovo neprihvatljivo da bi bilo istinito..Takvom racionalizacijom samo zalazis dublje u gasenje tog odnosa jer nisi zapravo spreman da prihvatis tu realnu istinu koja boli. :roll:..Objasnjenje jedino ti znas i samo si ti zasluzan/a za svoje korake...srecu samo ti pravis i u tome ti niko ne pomaze :!