Varate??? Kad???

Started by katarina, 27-07-2006, 15:14:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Darker

Pa to je vRRRRzino kolo, ¹to bi rek'o Ðule :K
©to se mene tièe-ok je da popije i kuglu u glavu kao u Nevernoj ¾eni. Ako neko mo¾e da vara sa tobom-za¹to ne bi varao i tebe? To nbi se ja na mestu treæeg zapitao. A posebna stvar je kako se oseæa taj koji je treæi,mo¾da ko baja, ali ja bih se oseæao vrlo realno: kao TREÆI. A svako se zabavlja na svoj naèin, ¹to bi rekao Prever...

pig_am_am

ma nije to za mene. za**bavah se jednom tako, ne znam sto. nije mi se cak ni svidjao taj. a mozda bi mi se svideo,da nije bio tako ljigav.
sve u svemu,ne zanima me niko zauzet. ni tad nisam mogla da ga pipnem. a tek sad...
stvarno me ne zanima. to je gubljenje dragocenog vremena,ako gledate povrsno .. :wink:

dirigent

Pa to je vRRRRzino kolo, ¹to bi rek'o Ðule ...

    Koji ti je taj Djule Darkeru ? Pa jos RRRRze na rrr  :nene:

igrackica

Ja mislim da sve treba da se proba, sto da ne!
I da budes drugi jednom u zivotu, nije strasno, bolje u mladjim danima, nego da se zatreskas u ozenjenog ili udatu  :K

lycos

#184
da li varati_zavisi od devojke sa kojom sam, kako sam je shvatio, kako smo se postavili jedno prema drugom..
ako je ona to sto mi treba, ako je veza kvalitetna na svakom polju-prevara znaci srusiti sve ono sto sam marljivo gradio..

da li je prevara samo-poljubac, sex, ili je i to dopisivanje sa drugom, izlazak, flert..

igrackica

Prevara je sve!
Prvenstveno zelja! Po meni ako neko ima neodoljivu zelju, a uspe da odoli iskusenju, nije nista spektakularno dobro, jer mu se ta devojka vrzma po glavi i to mi je vec previse!
Lakse bih podnela da se u pijanom stanju dohvati sa nekom i da se sutra ne seca, nego da dok je sa mnom misli na nju!
Znam puno primera gde u muskarci zvanicno VERNI, a to sta zele, bolje i da ne pominjem! Pa, nek me neko ubedi da je ta veza dobra!

pig_am_am

flert je zdrava stvar  :wink:
sto kaze igrackica, prevara je kad se neko zaljubi u trecu osobu.
a poljubac,seks ili izlazak bez zaljubljenosti...taj nije prevarant, nego svinja. :> (ne ja, ja to ne radim)
takvi vam ne trebaju. onda odmah nogom u dupe!    :K

a ovaj sto se zaljubi,pa vara...e taj je slabic i kukavica.
ni taj vam ne treba- noga u dupe  :>


Pedja

Флерт,ок,али све више од тога је превара...

Darker

Quote from: pig_am_am on 17-11-2007, 19:33:41

a poljubac,seks ili izlazak bez zaljubljenosti...taj nije prevarant, nego svinja. :> (ne ja, ja to ne radim)
takvi vam ne trebaju. onda odmah nogom u dupe!    :K

a ovaj sto se zaljubi,pa vara...e taj je slabic i kukavica.
ni taj vam ne treba- noga u dupe  :>



Bravo Svinjo :Bog :Bog :Bog

Masha

Quote from: pig_am_am on 17-11-2007, 19:33:41
flert je zdrava stvar  :wink:
sto kaze igrackica, prevara je kad se neko zaljubi u trecu osobu.
a poljubac,seks ili izlazak bez zaljubljenosti...taj nije prevarant, nego svinja. :> (ne ja, ja to ne radim)
takvi vam ne trebaju. onda odmah nogom u dupe!    :K

a ovaj sto se zaljubi,pa vara...e taj je slabic i kukavica.
ni taj vam ne treba- noga u dupe  :>



Hhahahahaha, ovo je odlicno!

AquArius

Ako jos neko citira svinjce i potapse je po cekinjama,
potaps ce zavrsiti u kanti.

:cvet


Masha

[off] Izvinjavamo se, mlogo se izvinjavamo. Nece se ponovi[/off]

AquArius

Izvinjenje prihvaceno  :a


Dodatak : ako vidim post koji sadrzi samo recenicu u off tag-u - brisacu ga.
U potpisu : Celik lady.

Roben

Quote from: Darker on 15-11-2007, 22:22:47
Ako neko mo¾e da vara sa tobom-za¹to ne bi varao i tebe? To nbi se ja na mestu treæeg zapitao. A posebna stvar je kako se oseæa taj koji je treæi,mo¾da ko baja, ali ja bih se oseæao vrlo realno: kao TREÆI.
Слажем се Даре  :Bog :Bog :Bog
Најјаче ми је кад кажу као смириће се кад се ожени. Аха али можда, једно годину две док је заљубљен а после све на старо. Али добро свако има право да се теши

Shaft

Robi pa ti se onda tesi !!!1 .blah. .blah. .blah. .blah.