Varate??? Kad???

Started by katarina, 27-07-2006, 15:14:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

pig_am_am

ja mislim da su takve izjave samo "in" pa ih svi koriste.
devojke misle da se momci loze na to.

katarina

IN? Ja znam par momaka kojima dodje da  :bljak: kad nalete na tako nesto! Al boli je uvo, devojka zivi zivot punim plucima!

Roben

На то могу да се ложе исти де*или ко што је и она

cvjetic

vi muskarci ste mnogo veliki frajeri,smekeri,je**ci kad ste sa mnogo riba,kad ih setate po 2 ili 3 u isto vrijeme...
zene su kurve ako tako rade...
ovo je Balkan i ostace Balkan,i muskarac ce da bude muskarac,koja crna zenska emancipacija...

za mene je mnogo veci smeker i baja onaj muskarac koji voli i postuje svoju zenu toliko da joj je vjeran..isto to vazi i za zene...

ja znam kako je kad te neko izda...posle toga nema povjerenja,gubi se ljubav,a sve to vodi u propast...
ja sam mnogo sebicna...ne volim da dijelim...ni sebe,ni osobu koju volim...kod mene je sve ili nista...i samo jedan...a sumnja moze da se rodi uvijek..bitno je razgraniciti ka cemu ona vodi...i da li je vrijedna razmisljanja i vaganja...

Darker

Pex, care :Bog :Bog 3 nove strane za dva dana :happy:

LM, najbitnije je razgranièiti ¹ta ti je prioritet, odnosno ¹ta ¾eli¹! Ako hoæe¹ da trèkara¹ od jedne do druge, tra¾eæi sebe ili be¾eæi od sebe, nije problem, dok  ti ne shvati¹ da je to problem :wink:

©ta ¾eli¹, koga ¾eli¹, i koliko ti je to vredno. To je najbitnije. A ¹to se Maslaèkicine prièe tièe-Bog stavlja na muke one koje voli da bi ih usavrrr¹io :K :K :K

*

Quote from: Darker on 30-11-2007, 11:33:27
trèkara¹ od jedne do druge, tra¾eæi sebe ili be¾eæi od sebe

E, to, to - tako lepo i prosto receno :wink:

Tinkerbell

Kad bih prevarila decka s kojim sam u ozbiljnoj vezi (na bilo koji "konkretan" nacin), vise ne bih mogla ni da ga pogledam u oci.Ne samo sto bih priznala, nego bi prekinuli vezu cak iako bi on nekim idiotskim slucajem bio spreman da oprosti.  Ne znam sta je moguce imati posle neceg takvog, stalno bi se vracali na to i mucili se. Nisu mi jasni muskarci i devojke koje prevaru mogu da precute.  Ili jos gore- da konstantno varaju svog partnera  :shock
Eh, da su svi kao ja...    :a

Sole

#262
Quote from: Tinkerbell on 02-12-2007, 23:35:54
Kad bih prevarila decka s kojim sam u ozbiljnoj vezi (na bilo koji "konkretan" nacin), vise ne bih mogla ni da ga pogledam u oci.Ne samo sto bih priznala, nego bi prekinuli vezu cak iako bi on nekim idiotskim slucajem bio spreman da oprosti.  Ne znam sta je moguce imati posle neceg takvog, stalno bi se vracali na to i mucili se. Nisu mi jasni muskarci i devojke koje prevaru mogu da precute.  Ili jos gore- da konstantno varaju svog partnera  :shock
Eh, da su svi kao ja...    :a
:pljes: :pljes: :pljes:
upravo sam to i ja uradila, kad sam izvarala  :stid: , samo sam se pokupila i "otisla".  :run
nisam mogla da priznam, ali mislim da je makar koliko toliko posteno sto me je savest izgrizla i tako ne naterala da ga ostavim.  :roll:
ne bih mogla da nastavim vezu sa nekim kog sam prevarila, to je sigurno.

ovde je samo bitno sto ko podrazumeva pod prevarom...  :hmm
sitan flert ili misao o nekom drugom za mene na predstavlja prevaru.  :nene: sasvim je normalno da se sa 20, 20 i mali kusur godina ne fokusiras na 1 i samo 1 osobu, bar je to moje misljenje jer sigurno ne mislim da ako sam sa nekim u vezi u tom periodu zivota moram sa njim da provedem i ostatak. bar za mene, to su extremni slucajevi.  :cvet

ThymusMedica

Mozda ce zvucati glupo, ali ja moram da prevarim. To cu uraditi cak iako sam zaljubljena do usiju. To mi je u glavi i ne mogu da promenim. Iako znam da bih se ja osecala ruzno kada bi meni to neko uradio, i jeste, i bilo mi je grozno. A zasto to radim?! Ne znam. Ocigledno imam problem u glavi kojeg ne mogu da se resim. :shock

philoserbiana

thymus,ako ne resis problem ili nemoj da se udajes ili se udaj za coveka koji ima istu karakteristiku,pa da bude na obostrano zadovoljstvo  :siza:
salim se

Darker

Pa nemoj da se ¹ali¹, sve ostalo bilo vrlo, hmm, varljivo... :K

ares

Zene zene, vi bi da varate pa da posle kazete ili precutite! Vama je najvaznije da vas neko ne iskulira odnosno da ne izgubite obojcu pa onda jednog drzite u rezervi! Sramota,samo cu to da kazem! Zar nije bolje da mu pre nego sto ga prevaris kazes da neces da budes sa njim i time ostanes covek! To sam uvek mrzeo i sa takvim devojkama nikad nisam ostao prijatelj!  :bljak: :bljak:

Roben

thymus, udaj se za mene  :ljubav:


                                :cvet

*

@ ares:

A ti si uvek obavestavao devojke pre nego da ih prevaris? :hm

dirigent

Jedno je ljubav drugo je sex. Muskarci varaju radi sexa. Zene varaju radi sexa. Ako je veza iskrena i duboka preko toga se moze preci. Samo ne treba zapostaviti jednu/og naustrb druge/gog.